środa, 19 czerwca, 2024
spot_img
+

  Za nami premiera spektaklu „Cień i Jeż” w Teatrze Maska, który będzie grany do połowy marca. Zabierz na przedstawienie dzieci!

  Polecamy

  Justyna Kozłowska
  Justyna Kozłowskahttps://kurierrzeszowski.pl/
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  „Cień i Jeż” to nowy spektakl, który wpisał się w marcowy repertuar Teatru Maska. Jego premiera już za nami, bo odbyła się 2 marca, w sobotę. Cóż, jeśli chcesz się wybrać, by zobaczyć przedstawienie, zabierz najlepiej dzieci, jeśli ukończyły 4 rok życia i zarezerwuj miejsce na widowni, w któryś dzień marca, ponieważ będzie ono grane jeszcze wiele razy. W tym celu wejdź na stronę internetową https://www.teatrmaska.pl/repertuar/kalendarz-spektakli/ i wykup bilety online.

  W Teatrze Maska, które znajduje się przy ul. Adama Mickiewicza 13, w Rzeszowie, w pobliżu rzeszowskiego Rynku, zagrali premierowo aktorzy spektakl pod tytułem „Cień i Jeż”. O czym jest przedstawienie? To opowieść o tytułowym jeżu, który dorasta. Jego historia, którą obejrzą szczególnie dzieci, przekazuje ważne życiowe wartości. Jest o tym, że szczęścia nie dadzą zgromadzone skarby, a najważniejsze są dobre, pozytywne relacje z innymi ludźmi. Także przepisem na szczęście jest dziecięce postrzegania świata.

  W obsadzie aktorskiej znaleźli się – Jadwiga Domka, Katarzyna Lewandowska, Anna Złomańczuk, Kamil Dobrowolski oraz nowy, młody aktor „Maski” – Emil Musialski, który ukończył studia na Akademii Sztuk Teatralnych we Wrocławiu. Reżyserem całego spektaklu jest Karolina Okurowska-Wabnic. Za stworzenie tekstu odpowiedzialna jest Magdalena Mrozińska, z kolei za scenografię – Ľudmila Bubánová. Przedstawienie miało już swoją premierę. A po więcej informacji oraz po rezerwację miejsc można zatelefonować, pod numerem 17 85 20 614 / 17 85 01 360.

  Przedstawienie będzie grane w sumie kilkanaście razy w miesiącu marcu. Na pewno dzięki temu uda ci się znaleźć wolne miejsce, przyprowadzić swoje dzieci i sprawić, by przeżyły niezapomniane chwile właśnie w teatrze. Kontakt ze sztuką już od najmłodszych lat jest dla dzieci szczególnie ważny i potrzebny.

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com