środa, 17 kwietnia, 2024
spot_img
+

  Kolizja dwóch samochodów osobowych w Dulczy Wielkiej. Dwie osoby w trafiły do szpitala

  Polecamy

  Krzysztof Gałkowski
  Krzysztof Gałkowski
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Policjanci mieleckiej drogówki pracują na miejscu zdarzenia drogowego w Dulczy Wielkiej (gmina Radomyśl Wielki). Na drodze wojewódzkiej nr 984 relacji Radomyśl Wielki – Lisia Góra, na skrzyżowaniu z drogą w kierunku miejscowości Żarówka zderzyły się dwa samochody osobowe. Droga w miejscu zdarzenia jest zablokowana. Utrudnienia mogą potrwać kilka godzin – policja organizuje objazdy. W wyniku zderzenia dwie osoby trafiły do szpitala.

  Dzisiaj przed południem policjanci ruchu drogowego zostali skierowani na miejsce zdarzenia drogowego, które miało miejsce na skrzyżowaniu w miejscowości Dulcza Wielka.

  Wstępne ustalenia funkcjonariuszy sugerują, że 79-letni kierowca pojazdu marki Fiat, poruszający się drogą podporządkowaną od strony miejscowości Żarówka w kierunku Dulczy Wielkiej, prawdopodobnie zignorował znak „Stop” i nie ustąpił pierwszeństwa 21-letniemu kierowcy Audi, poruszającemu się prawidłowo od strony Radomyśla Wielkiego w kierunku Lisiej Góry.

  W wyniku tego incydentu kierowca Fiata oraz jego 72-letnia pasażerka odnieśli obrażenia i zostali przewiezieni do szpitala. Oobaj kierowcy byli trzeźwi podczas zdarzenia.

  Na miejscu zdarzenia działa grupa dochodzeniowo-śledcza, a śledztwo w sprawie jest w toku, prowadzone są dalsze czynności.

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com