środa, 17 kwietnia, 2024
spot_img
+

  Zbliża się koncert Pauliny Mazepy w Wojewódzkim Domu Kultury. Będzie akustycznie oraz bardzo klimatycznie!

  Polecamy

  Justyna Kozłowska
  Justyna Kozłowskahttps://kurierrzeszowski.pl/
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Zaplanujcie już teraz niezapomnianą podróż muzyczną w towarzystwie utalentowanej artystki! 8 marca 2024 r. o godzinie 19:00 odbędzie się koncert Pauliny Mazepy „Poznajmy się”, w sali widowiskowej WDK przy ul. Okrzei 7 w Rzeszowie. To wyjątkowe wydarzenie, stworzone z okazji Dnia Kobiet, obiecuje wieczór pełen emocji, subtelnego brzmienia i autentyczności artystycznego przekazu.

  „POZNAJMY SIĘ” to niezwykły autorski koncert, w którym Paulina Mazepa, nie tylko wokalistka, lecz także autorka tekstów, muzyki i producentka, zabierze nas w podróż przez swoje twórcze ścieżki. Wystąpią utwory z jej debiutanckiego albumu oraz kompozycje do tekstów cenionych poetów, znanych z wcześniejszych projektów artystki. Gatunkowo trudne do zakwalifikowania, piosenki łączą przestrzenne brzmienia akustyczne z delikatnym użyciem elektroniki, tworząc niepowtarzalną atmosferę.

  Koncert to nie tylko prezentacja umiejętności wokalnych Pauliny, ale również podróż przez liryczne, melodyjne i improwizowane elementy, które wzbogacają jej twórczość. Teksty poetów takich jak Halina Poświatowska, Zygmunt Rumel czy Krystyna Angielska sprawiają, że koncert staje się spójną opowieścią. To nastrojowe utwory, skierowane do słuchaczy poszukujących chwili wytchnienia i autorskiej muzyki niosącej emocjonalny przekaz.

  Paulina Mazepa, absolwentka wokalistyki jazzowej w renomowanych placówkach muzycznych, to artystka wszechstronna, wrażliwa i poszukująca autentyczności zarówno w życiu, jak i w muzyce. Laureatka wielu konkursów muzycznych, współpracująca z wybitnymi postaciami polskiej sceny jazzowej i rozrywkowej. Jej debiutancki album, powstały po wieloletnich poszukiwaniach, to osobiste historie przekazane w formie pięknych piosenek.

  Bilety na ten wyjątkowy koncert już dostępne! Cena biletów wynosi jedynie 30 złotych. Nie przegapcie okazji, by uczcić Dzień Kobiet w atmosferze niezwykłej muzyki i artystycznego talentu. Spotkajmy się 8 marca o godzinie 19:00 w Sali widowiskowej WDK w Rzeszowie i razem „Poznajmy się” z Pauliną Mazepą!

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com