wtorek, 21 maja, 2024
spot_img
+

  To będzie największa impreza jazzowa w Sanockim Domu Kultury. Już w marcu posłuchamy artystów w jazzowym klimacie!   

  Polecamy

  Justyna Kozłowska
  Justyna Kozłowskahttps://kurierrzeszowski.pl/
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Szczególnie jeśli lubisz muzykę jazzową – weź udział w wydarzeniu muzycznym pod nazwą „Gwiazdy jazzu w Sanockim Domu Kultury”, by posłuchać pięknych kawałków w wykonaniu wielu zespołów muzycznych, wokalistów oraz orkiestry. Zapowiada się wspaniałe muzyczne wydarzenie, które odbędzie się w dniach od 19 do 24 marca. Przed wejściem należy odpowiednio wcześniej wykupić i zarezerwować wejściówki, które kosztują – 200 zł (cały karnet na wszystkie koncerty).  A posłuchamy w sumie sześciu występów – codziennie organizowany będzie jeden koncert. To będzie wspaniałe wydarzenie, na które na pewno warto się wybrać.

  I tak, pierwszego dnia trwania imprezy, czyli 19 marca usłyszymy o godzinie 19:00 Paulinę Przybysz, która zaprezentuje standardy jazzowe razem z muzykami, którzy będą grali na wielu instrumentach. Będzie to Marek Pędziwiatr – fortepian, instrumenty klawiszowe, Olaf Węgier – saksofon tenorowy, Tymon Kosma – wibrafon, Krzysztof Baranowski – kontrabas oraz Wiktoria Jakubowska – perkusja. Bilety na ten koncert są w cenie 60 zł.

  Następnego dnia – 20 marca podobnie – o godzinie 19:00 zagra zespół muzyczny „THE OTHER SOUND”, w składzie- Jarek Buczkowski – akordeon, Dawid Troczewski – fortepian, Zbigniew Wrombel – kontrabas, gitara basowa, Marcin Jahr – perkusja. Tutaj, bilety będą kosztowały 40 zł za koncert.

  Z kolei 21 marca, także wieczorem – o 19:00, muzykę jazzową zagra JARECKI JAZZ OCTET – EP: EXTENDED PRODUCTS. Zespół składa się z wielu muzyków, którzy obiecują klimatyczne brzmienie, o które zadba – Agata Ławicka – trąbka, flugelhorn, Tomasz Klepczyński – klarnet basowy, Szymon Kowalik – saksofon tenorowy, Szymon Ziółkowski – saksofon sopranowy, altowy, Dominik Łukaszczyk – puzon, Jan Jarecki – fortepian/ kompozycje, Maciej Sadowski– kontrabas, Marcin Sojka – perkusja. Tutaj, cena za pojedynczy bilet na ten koncert wynosi 40 zł,

  Kolejnego dnia – 22 marca zagra o 19:00 MICHAŁ BARAŃSKI – MASOVIAN MANTRA. W tym składzie, wystąpi – Shachar Elnatan – gitara, śpiew, Michał Tokaj – fortepian, instrumenty klawiszowe, Michał Barański – kontrabas, gitara basowa, konnakol, Łukasz Żyta – perkusja za 50 zł od jednej osoby.

  W przedostatnim dniu trwania jazzowych koncertów – 23 marca tak samo o 19, zagra na fortepianie Piotr Orzechowski, z projektem muzycznym pod nazwą PIANOHOOLIGAN 24 PRELUDES & IMPROVISATIONS, za 40 zł od jednej osoby.

  Na sam koniec trwania imprezy zrzeszającej jazzowych artystów oraz szczególnie fanów i wielbicieli tego nurtu muzycznego tak samo o 19, 24 marca zagra utwory w tym klimacie – JOSE TORRES / REINALDO CEBALLO & CUBANS reUNION. W składzie zespołu znajdują się – Reinaldo Ceballo – piano, Aniel Someillan – kontrabas, Joaquin Sosa – saksofon, klarnet, Maria Rodriguez – wokal, Machito Crespo – kongi, Adriano Brizuela – perkusja, Jose Torres – instrumenty perkusyjne, wokal. Tutaj, aby wejść należy wykupić bilet w cenie 60 zł.

  Cóż, to będzie największa taka jazzowa impreza w całym Sanoku. Już teraz zarezerwuj wejściówki na wszystkie koncerty – na kilka dni, w marcu, po jego połowie. Zapowiada się wspaniała, jazzowa i bardzo klimatyczna muzyczna uczta, której nie możesz przegapić!

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com