środa, 17 kwietnia, 2024
spot_img
+

  Rusza konkurs fotograficzny pod nazwą „SZTUKA W SMARTFONIE” dla młodzieży. Do wygrania cenne nagrody!

  Polecamy

  Justyna Kozłowska
  Justyna Kozłowskahttps://kurierrzeszowski.pl/
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Jeśli mieścisz się w kategorii wiekowej między 13 a 18 rokiem życia, możesz zgłosić się do konkursu, który polega na tym, by zrobić swoim smartfonem piękne zdjęcie – albo portret, albo uwiecznić ciekawą przyrodę, a dalej od 23 lutego do 20 kwietnia 2024 roku, przesłać taką fotografię organizatorom, wysyłając wypełniony i ściągnięty na komputer odpowiednio wcześniej formularz, dostępny razem z regulaminem na stronie internetowej https://mdk.rzeszow.pl/?p=25711.

  Należy przesłać potrzebne dokumenty (formularz, oświadczenie oraz zdjęcia) drogą elektroniczną, razem z maksymalnie sześcioma fotografiami – do trzech w każdej z dwóch kategorii, na adres sezon@mdk.erzeszow.pl. W tytule maila wpisz „Sztuka w Smartfonie oraz twoje imię i nazwisko”.

  Wyniki konkursu zostaną oficjalnie podane 6 maja 2024 roku. Łączna pula nagród rzeczowych wynosi 2 500 zł.  Jeśli chodzi o tematykę samego konkursu – panuje tutaj dowolna jej interpretacja. Można smartfonem wykonać autoportret, reportaż, selfie, sztukę współczesną, klasyczny portret. Możesz wykazać się tutaj kreatywnością i dowolną interpretacją tego tematu. Z kolei druga kategoria prac fotograficznych powinna ukazywać piękno natury. Do tego autorskie zdjęcia powinny posiadać format JPG i razem, wszystkie nie powinny przekraczać 12MB. Jurorzy wybiorą trzy najlepsze prace, przyznając po kolei – pierwsze, drugie i trzecie miejsce, obdarowując laureatów nagrodami. Wyniki prac komisji zostaną podane do publicznej wiadomości 6 maja 2024 roku na profilu Facebook oraz na stronie internetowej Organizatora – Centrum Młodzieży w Rzeszowie.

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com