środa, 17 kwietnia, 2024
spot_img
+

  Judocy Millenium AKRO Rzeszów przywieźli 32 medale z Lubelskiej Ligi Judo w Potoczku

  Polecamy

  Krzysztof Gałkowski
  Krzysztof Gałkowski
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Młodzi judocy i judoczki z Rzeszowa wracają z Potoczka w województwie z imponującym zestawem medali, zdobytych podczas Lubelskiej Ligi Judo.

  Złote medale zdobyli: Antoni Berkowicz w kategorii do 50 kg, Hubert Jakubowski w kategorii do 46 kg, Jan Bełch w kategorii do 42 kg, Ignacy Dziepak w kategorii do 66 kg, Miłosz Jakubowski w kategorii do 66 kg, Julia Dec w kategorii do 52 kg, Wiktor Zdeb w kategorii do 50 kg, Wojciech Barć w kategorii do 90 kg, Robert Tarsała w kategorii do 55 kg, Michał Gajda w kategorii do 81 kg, Dominik Wołowiec w kategorii do 60 kg, Ksawery Kruczek w kategorii do 35 kg, Wojciech Gajdek w kategorii do 43 kg, Bruno Jakubowski w kategorii do 37 kg, Maria Rzeźnik w kategorii do 39 kg, Maksymilian Piotrowski w kategorii do 31 kg, Aleksander Więch w kategorii do 34 kg, Hanna Dec w kategorii do 30 kg, Hlieb Fedor w kategorii do 35 kg, Jan Wróbel w kategorii do 41 kg, Adam Kotowski w kategorii do 28 kg.

  Srebrne medale zdobyli: Jakub Wróbel w kategorii do 66 kg, Milena Płaza w kategorii do 52 kg, Ksawery Leniart w kategorii do 37 kg, Mikołaj Rzeźnik w kategorii do 38 kg.

  Brązowe medale zdobyli: Mikołaj Opioła w kategorii do 66 kg, Ada Bereś w kategorii powyżej 49 kg, Władimir Karaban w kategorii do 34 kg, Jan Kotowski w kategorii do 30 kg, Tymon Bereś w kategorii do 25 kg, Szymon Balawender w kategorii do 55 kg, Borys Kazimierczak w kategorii do 43 kg.

  Tuż za podium znaleźli się: Jakub Uchman w kategorii do 35 kg oraz Radosław Kiczek w kategorii do 50 kg. W turnieju wzięło udział ponad 200 młodych judoków i judoczek.

  wid. Millenium AKRO Rzeszów
  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com