sobota, 18 maja, 2024
spot_img
+

  Studiujesz i masz talent, który chciałbyś pokazać światu? Zgłoś się do konkursu „Student ma Talent” i wygraj cenne nagrody!

  Polecamy

  Justyna Kozłowska
  Justyna Kozłowskahttps://kurierrzeszowski.pl/
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Uniwersytet Rzeszowski jednocześnie organizuje oraz zaprasza do udziału w konkursie „Student ma Talent”, wszystkich młodych studentów w wieku od 18 do 26 roku życia. Jego celem jest na pewno wyłonienie przez jury oraz w ogóle pokazanie rożnych talentów wśród studentów na dużej scenie. Co więcej, warunkiem uczestnictwa w konkursie jest posiadanie statusu właśnie aktualnego studenta uczelni, nie tylko Uniwersytetu Rzeszowskiego, ale też innych szkół wyższych.

  Cały konkurs odbywa się w dwóch etapach. Pierwszy z nich, to eliminacje w formie online. Jeśli chcesz wziąć udział w zabawie z nagrodami, do 1 marca musisz przesłać chęć uczestnictwa w konkursie. A znowu drugi etap, to wielki finał, na którym zaprezentują się wybrani studenci, z pośród nadesłanych zgłoszeń. Odbędzie się on w sali koncertowej Instytutu Muzyki Uniwersytetu Rzeszowskiego, przy ul. Generała Jarosława Dąbrowskiego 83.  

  Jeśli chcesz wystąpić razem z zespołem – połowa jego członków musi mieć status studenta. A zgłoszenia należy przesyłać przez formularz, dostępny na stronie internetowej, na której znajduje się również szczegółowy regulamin całego konkursu, z którym na pewno warto się zapoznać, przed wystartowaniem w konkursie studenckim – https://www.ur.edu.pl/pl/kalendarz-wydarzen/ruszaja-zapisy-do-student-ma-talent.

  O zakwalifikowaniu się do drugiego etapu, wybrani studenci dowiedzą się drogą mailową najpóźniej do 8 marca 2024 roku. Do finału zostanie wybrana tylko „szczęśliwa dziesiątka”. Pokaże się ona już 15 marca, na uroczystej Gali Finałowej, z udziałem zgromadzonej publiczności, na sali koncertowej Instytutu Muzyki. Występ każdego uczestnika nie może być dłuższy niż 5 minut.

  Jeśli chodzi o nagrody – laureaci dostaną – za pierwsze miejsce – 5 tys. zł. Za drugie – 3 tys. zł oraz za trzecie – 2 tys. zł. Narody są podane brutto i obowiązuje od nich 10% podatku.

  To będzie już 8 edycja konkursu, a ma on charakter ogólnopolski, co oznacza, że przesyłać swoje zgłoszenia mogą także i studenci z innych miast, wsi, miasteczek czy też województw, z całego kraju, z całej Polski. Jeśli zatem tańczysz, śpiewać, grasz na jakimś instrumencie a może masz talent aktorski – koniecznie zgłoś się.

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com