środa, 17 kwietnia, 2024
spot_img
+

  Nowa trasa Rayanair z Rzeszowa do hiszpańskiego Alicante

  Polecamy

  Krzysztof Gałkowski
  Krzysztof Gałkowski
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Linie lotnicze Ryanair, poinformowała w środę, 14 lutego o swoim obszernym harmonogramie lotów na nadchodzący sezon letni 2024 z portu lotniczego Rzeszów-Jasionka. Nowością jest wprowadzenie trasy do Alicante.

  W sumie, oferta obejmuje osiem tras na letnie miesiące, w tym atrakcyjne destynacje słoneczne, takie jak Alicante i Zadar, a także popularne miejsca na krótkie wypady, m.in. Dublin, Manchester i Londyn.

  Rozkład lotów Ryanair dla Rzeszowa w sezonie lato 2024 to:

  • 8 tras: Alicante (Hiszpania), Zadar (Chorwacja), Dublin (Irlandia), Londyn Stansted i Luton, Manchester, East Midlands, Bristol (Wielka Brytania)
  • 1 nowa destynacja – Alicante (od 3 kwietnia)
  • kierunki idealne na wakacyjne weekendowe wypady – Zadar, Dublin, Manchester czy Londyn

  Jako rzeszowska linia lotnicza nr 1 Ryanair ma przyjemność ogłosić niezwykle bogaty rozkład lotów z nową trasą do słonecznego Alicante. Obserwujemy stały wzrost zainteresowania naszymi trasami do i z Jasionki, co doprowadziło nas do zwiększenia naszej oferty do łącznie ośmiu tras, w tym do oferty takich słonecznych kierunków jak Alicante czy Zadar, albo idealnych miejsc na city break, jak Dublin, Manchester czy Londyn. Dodatkowo, z okazji obchodzonych dziś Walentynek, chcemy pokazać naszą miłość do pasażerów, uruchamiając wyjątkową promocję dostępną online do północy 14 lutego.

  Alicja Wójcik-Gołębiowska, Country Manager CEE & Baltics w Ryanair

  Ryanair, w związku z inauguracją letniego planu lotów z Rzeszowa, wprowadza specjalną ofertę na Walentynki. Oferta ta obejmuje dodatkowy rabat w wysokości 14% na podróże do i z Rzeszowa w okresie od lutego do maja. Oferta jest dostępna tylko w Walentynki do północy, wyłącznie na stronie internetowej Ryanair. Lotnisko prowadzi konkurs na swoich mediach społecznościowych, gdzie można wygrać bilety lotnicze irlandzkiego przewoźnika.

  Ryanair lata z podrzeszowskiego lotniska od października 2005 roku, obsługując w tym czasie prawie 5,5 mln pasażerów.

  Ryanair jest od lat wiodącym i sprawdzonym przewoźnikiem dla naszego portu i stanowi obecnie jedną trzecią całego ruchu pasażerskiego. To prawie 340 tys. pasażerów obsłużonych w 2023 r. wśród rekordowego miliona i wierzymy, że ta liczba będzie rosła wraz z ofertą irlandzkiego przewoźnika. Cieszymy się z nowej trasy do Alicante, kontynuacji sezonowej trasy do Zadaru oraz utrzymania pozostałych kierunków, które pokazują wciąż znakomite obłożenia. Dla wszystkich zainteresowanych podróżami na lotniskowych social mediach organizujemy konkurs, w którym do wygrania są m.in. bilety na loty Ryanairem.

  Bartosz Górski, wiceprezes portu lotniczego Rzeszów-Jasionka
  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com