czwartek, 29 lutego, 2024
+

  Znamy kolejnych artystów, którzy wystąpią na scenie rzeszowskich juwenaliów, już w maju bieżącego roku!

  Polecamy

  Justyna Kozłowska
  Justyna Kozłowskahttps://kurierrzeszowski.pl/
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Golec uOrkiestra to polski zespół muzyczny, łączący tradycyjne, etniczne brzmienia muzyki łuku Karpat z wieloma gatunkami muzycznymi z pogranicza popu, muzyki alternatywnej, rock’n’rolla, rhythm and bluesa oraz muzyki jazzowej. Został założony w 1998 przez braci bliźniaków, Pawła i Łukasza Golców oraz Edytę Golec (żonę Łukasza) z domu Mędrzak. Nazwa grupy nawiązuje do pisowni gwarowej („u” przed wyrazem „orkiestra”). I to właśnie ten zespół będzie, jak na razie wiemy, obok Kwiatu Jabłoni występował na dużej scenie rzeszowskich juwenaliów. Impreza odbywać się będzie od 10 do 11 maja 2024 roku, a bilety na koncerty są już dostępne w sprzedaży.

  Zespół ten, wylansował przeboje, takie jak: „Szarpany”, „Lornetka”, „Crazy Is My Life”, „Słodycze”, „Pędzą konie”, „Nie ma nic”, „Kto się ceni”, „Bo lato rozpala”, „Pomarańcza”, „Życie jest muzyką”, „Młody maj”, „Ściernisco”, czy „Górą Ty”, a także skomponował i napisał utwór „Leć muzyczko” dedykowany papieżowi Janowi Pawłowi II.

  Podczas kilkunastoletniej działalności zagrał ponad 1,5 tys. koncertów w Polsce i za granicą, odwiedzając m.in. Stany Zjednoczone, Węgry, Grecję, Wielką Brytanię, Watykan, Kanadę, Austrię, Belgię, Hiszpanię, Czechy, Niemcy, Ukrainę, Litwę czy Serbię.

  Przed nami już 29. edycja Rzeszowskich Juwenaliów. Będzie to wspaniała zabawa, a już teraz wiemy, że na wszystkich uczestników, którzy wykupili wcześniej bilety czekają aż trzy sceny tematyczne. Mimo, że znamy niewiele jeszcze artystów, którzy wystąpią, możliwość zakupienia biletów już ruszyła. Z dniem 31 grudnia 2023 roku, kończyła się sprzedaż pierwszej puli wejściówek. A aby je kupić, trzeba wejść na stronę internetową – https://www.ebilet.pl/muzyka/festiwale/rzeszowskie-juwenalia?partner=brendgroup&fbclid=IwAR2iRXuWHewlcUPxvjuW_3lclSQegFj1HXHI5_cwnjGawmmbkMwJDBwL0qI#fbevent.

  Czas zacząć odliczać do przedniej zabawy, zrzeszającej przede wszystkim studentów z Rzeszowa, którzy co roku wspaniale się bawią na organizowanej imprezie. Na wydarzenie to zaprasza Samorząd Studencki Politechniki Rzeszowskiej. Wiemy też, że jak zwykle, juwenalia rozpoczną się na rzeszowskim Rynku, występami artystycznymi, zostanie przekazany klucz studentom przed prezydenta miasta Rzeszowa, a dalej ulicami miasta jak zwykle przejdzie barwny korowód, składający się przede wszystkim ze studentów przebranych w ciekawe, oryginalne i często też zabawne stroje oraz przebrania. Młodzież przemaszeruje, by następnie udać się do Miasteczka Akademickiego Politechniki Rzeszowskiej, a tam zacznie się najlepsza impreza, włączając w to koncerty. Przed nami największa taka impreza studencka w całym kraju!

  Jeśli chodzi o bilety, które uprawniają do wielokrotnego wejścia na teren imprezy, druga pula wykupienia wejściówek zaplanowana jest na termin od 1 stycznia do 29 lutego 2024 roku, z kolei trzecia pula sprzedaży biletów zaplanowana jest na od 1 marca 2024 roku aż do końca imprezy. Warto dodać, że bilety będą ulgowe dla studentów oraz uczniów szkół średnich, z ważną legitymacją studencką bądź szkolną.

  Koniecznie już teraz zbierz ekipę, by dołączyć do bawiących się studentów oraz młodzieży. Nie może cię tam zabraknąć! Aby być na bieżąco, z tym, co będzie się dokładnie działo na juwenaliach – śledź media społecznościowe – Facebook – Rzeszowskie Juwenalia, Instagram @RzeszowskieJuwenalia.

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com