poniedziałek, 26 lutego, 2024
+

  Szynobus potrącił w Mielcu mężczyznę siedzącego przy torach kolejowych

  Polecamy

  Krzysztof Gałkowski
  Krzysztof Gałkowski
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Policjanci z Mielca prowadzą śledztwo w sprawie wypadku kolejowego, który miał miejsce wczoraj wieczorem. Szynobus, zmierzający w kierunku Dębicy, uderzył w mężczyznę, który przebywał w pobliżu torów. Poszkodowany mężczyzna, doznając poważnych obrażeń głowy, został przewieziony do szpitala.

  W poniedziałek 29 stycznia, przed godziną 20:00, doszło do zdarzenia na ulicy Bolesława Wstydliwego w Mielcu. Mieleccy policjanci zostali powiadomieni o wypadku przez obsługę pociągu. Według wstępnych ustaleń funkcjonariuszy, szynobus kursujący na trasie Mielec-Dębica potrącił mężczyznę siedzącego obok torów przy ul. Bolesława Wstydliwego. Poszkodowany mężczyzna, cierpiący na poważne obrażenia głowy, został przewieziony do szpitala, a policjanci obecnie starają się ustalić jego tożsamość.

  Na miejscu zdarzenia działała grupa dochodzeniowo-śledcza, a policjanci przeprowadzili oględziny terenu. Według informacji ustalonych przez nich, w chwili wypadku w pociągu podróżowało 15 pasażerów oraz obsługa, składająca się z konduktora, dwóch maszynistów i kierownika. Na szczęście nikt z nich nie doznał obrażeń, a obsługa pociągu była trzeźwa.

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com