sobota, 25 maja, 2024
spot_img
+

  Różański twarzą w twarz z Okolie przed walką o mistrzowski pas

  Polecamy

  Krzysztof Gałkowski
  Krzysztof Gałkowski
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  W piątek 24 maja w Rzeszowie odbędzie się starcie między Łukaszem Różańskim (15-0, 14 KO) a Lawrence’em Okoliem (19-1, 14 KO) w pojedynku o mistrzostwo WBC w kategorii bridger. W miniony weekend obaj bokserzy spotkali się twarzą w twarz, na Stadionie Miejskim „Stal” w Rzeszowie promując swoją walkę.

  W piątek 24 maja w hali Podpromie odbędzie się wielka gala bokserska, którą będzie transmitować Telewizja Polska. Na antenie TVP1 transmisja rozpocznie się o godzinie 22:45, natomiast na TVP Sport będzie dostępna już od godziny 19:30. Gala rozpocznie się o godzinie 17:30.

  Łukasz Różański (15-0, 14 KO) i Lawrence Okolie (19-1, 14 KO) przygotowują się do swojej nadchodzącej walki o mistrzostwo świata WBC wagi bridger poprzez ostatnie sesje sparingowe. Starcie będzie głównym wydarzeniem gali KnockOut Boxing Night 35, zaplanowanej na 24 maja w Rzeszowie.

  Okolie niedawno przeszedł zmianę trenera i po raz pierwszy w karierze trenował w Manchesterze. Teraz w jego narożniku będzie doświadczony szkoleniowiec Joe Gallagher, a podczas sparingów towarzyszyli mu m.in. Jack Massey oraz Alen Babic, który był ostatnim rywalem Różańskiego.

  Rzeszowianin, przygotowując się do swojej pierwszej obrony pasa World Boxing Council, trenuje na swoich rodzimych terenach. Jego trenerem jest Krzysztof Przepióra, a w sesjach sparingowych uczestniczyli m.in. Szymon Bajor i Kamil Kapka.

  Różański podkreśla intensywność przygotowań, zaznaczając, że każdy ich krok jest rejestrowany przez kamery. Dla niego każda chwila ma teraz ogromne znaczenie, gdyż zbliża się obrona tytułu mistrza świata.

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com