sobota, 18 maja, 2024
spot_img
+

  Za nami spektakl teatralny pt. „Koronkowe drzewo”, które odbyło się w Nisku. Prezentujemy relację z tego pięknego widowiska!  

  Polecamy

  Justyna Kozłowska
  Justyna Kozłowskahttps://kurierrzeszowski.pl/
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Jakiś czas temu, bo 21 kwietnia, o godzinie 15:30 w sali widowiskowej NCK odbyła się premiera kolejnej barwnej produkcji teatralnej pt. „Koronkowe drzewo”. Spektakl, przygotowany przez Niżańskie Centrum Kultury „Sokół”, był z pewnością dla wszystkich zgromadzonych tego dnia niezwykłym, wręcz magicznym wydarzeniem, które zafascynowało nie tylko dzieci, ale też oczywiście dorosłych.

  W opowieści wystąpili główni bohaterowie – Hania i Janek, dwójka dzieci, którzy wyruszyli w niebezpieczną podróż do tajemniczego lasu. Ich celem było zdobycie kory z koronkowego drzewa oraz wody z błękitnego źródełka, z których pragnęli stworzyć lekarstwo dla chorej mamy. W tej pełnej przygód wędrówce towarzyszył im również kot. Czy bohaterowie zdołali zdobyć potrzebne składniki? Jakie tajemnice ukrył tajemniczy las? Jakie wyzwania czekały na naszych odważnych podróżników? O wszystkim przekonała się publiczność, zasiadająca na widowni, a my dla tych, którym nie udało się obejrzeć spektaklu udostępniamy piękne zdjęcia, relacjonując ten niezwykły występ!

  Spektakl nie tylko urzekł wspaniałą fabułą. Wzbogaciły go układy taneczne w wykonaniu zespołów tanecznych pod kierunkiem Teresy Śwideckiej-Węglarz oraz piosenki, które zaśpiewało Studium Wokalne, przygotowane przez Dorotę Nieradkę. Dzięki temu widzowie mieli wspaniałą okazję doświadczyć niezapomnianych emocji zarówno przez oczy, jak i uszy.

  Bilet na to wyjątkowe wydarzenie kosztował tylko 15 złotych i był dostępny w sekretariacie Niżańskiego Centrum Kultury „Sokół”. Wszyscy, cała publiczność miała niezwykłą okazję tego dnia doświadczyć wspaniałej magii, która unosiła się nad sceną, i która dostarczyła niesamowitych emocji każdemu widzowi. Spektakl pt. „Koronkowe drzewo”, z pewnością zapadł w pamięć każdemu, kto oglądał to widowisko.

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com