piątek, 1 marca, 2024
+

  Prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej Cezary Kulesza odwiedził Rzeszów

  Polecamy

  Krzysztof Gałkowski
  Krzysztof Gałkowski
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  We wtorek 23 stycznia 2024 roku, na zaproszenie prezesa Podkarpackiego Związku Piłki Nożnej Mieczysława Golby, do Rzeszowa przybył Cezary Kulesza, prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej.

  Wizyta ta była okazją do spotkania z przedstawicielami Zarządu i Komisji Rewizyjnej Podkarpackiego ZPN oraz z prezesami klubów z województwa podkarpackiego, które grają w ekstraklasie, I, II i III lidze.

  Podczas swojej wizyty, prezes Kulesza odwiedził również nowy budynek Szkoły Mistrzostwa Sportowego SMS Resovia oraz obiekt WR SPORT. Te miejsca są ważne dla rozwoju piłki nożnej w regionie, a ich odwiedziny przez prezesa PZPN podkreślają znaczenie lokalnej infrastruktury sportowej dla ogólnokrajowego rozwoju piłki nożnej.

  W planie wizyty Cezarego Kuleszy ujęte zostało również spotkanie z Prezydentem Miasta Rzeszowa, Konradem Fijołkiem. To spotkanie podkreśla znaczenie współpracy między organami zarządzającymi piłką nożną a lokalnymi władzami w promowaniu i rozwijaniu sportu na poziomie lokalnym. Wizyta ta była ważnym krokiem w budowaniu relacji i współpracy między PZPN a lokalnymi strukturami piłkarskimi. Podczas rozmowy z prezydentem Rzeszowa rozmawiano na temat stanu infrastruktury piłkarskiej w stolicy Podkarpacia. Podczas wizyty w Rzeszowie doszło również do spotkania z wicemarszałkiem województwa Piotrem Pilchem tematem rozmowy były oczywiście możliwe formy współpracy między samorządem województwa a PZPN-em, szczególnie w zakresie szkolenia najmłodszych zawodników.

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com