środa, 21 lutego, 2024
+

  W ZOZ nr 2 w Rzeszowie odbył się finał X edycji kampanii Rak a Zdrowie

  Polecamy

  Krzysztof Gałkowski
  Krzysztof Gałkowski
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  W piątek 19 stycznia w siedzibie ZOZ Nr 2 w Rzeszowie przy ul. Fredry 9, odbyła się uroczysta gala zakończona X edycją kampanii „Rak a Zdrowie”, objęta patronatem honorowym Starosty Rzeszowskiego, Marka Sitarza.

  Obecna edycja kampanii, podobnie jak w poprzednich latach, cieszyła się znaczną popularnością. W grudniu 2023 roku w badaniach mammograficznych wzięło udział 567 kobiet, z których 12% uzyskało wyniki pozytywne, kwalifikujące do dalszej diagnostyki.

  Podczas losowania, które miało miejsce 3 stycznia 2024 roku, wyłoniono główną nagrodę – robot kuchenny o wartości 1999 zł, oraz 40 dodatkowych nagród, które wręczyła Dyrektor ZOZ Nr 2 w Rzeszowie, Ewa Skoczyńska, obecnym zwycięzcom.

  ZOZ Nr 2 w Rzeszowie jest organizatorem tej akcji od 2014 roku, mającej na celu zachęcanie kobiet do regularnych badań mammograficznych. Co istotne, wykrycie zmian chorobowych na bardzo wczesnym etapie umożliwia szybkie podjęcie odpowiedniego leczenia, zwiększając szanse na pełny powrót do zdrowia. Z wynikami losowania można zapoznać się poniżej 

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com