środa, 21 lutego, 2024
+

  Z Rzeszowa do Monachium Lufthansą dwa razy dziennie

  Polecamy

  Krzysztof Gałkowski
  Krzysztof Gałkowski
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Od niedzieli 31 marca samoloty niemieckich linii lotniczych Lufthansa będą dwa loty dziennie z portu lotniczego w Jasionce do Monachium. Lotnisko w stolicy Bawarii to jeden z największych hubów przesiadkowych w Europie, umożliwiający podróżnikom transfer na niemal cały świat.

  Do południowej rotacji (11.00 z lotniska Franza Josefa Straussa, na 12.25 w Jasionce oraz 13.00 z Rzeszowa i 14.30 w stolicy Bawarii) Lufthansa dokłada wieczorne połączenie z Niemiec o 21.50 (lądowanie o 23.15) i poranne z Jasionki o 6.05 (w Monachium na 7.35). Rejsy są realizowane samolotami Bombardier CRJ-900, zabierającymi na pokład do 90 pasażerów.

  Po pandemicznej przerwie niemiecki przewoźnik wrócił do nas w kwietniu 2023 roku z codziennymi lotami, które sprawdziły się nie tylko w świecie biznesu, ale też wśród podróżnych udających się na egzotyczne wakacje, czy na weekendowe city breaki. Teraz wybór ten będzie jeszcze większy, bo Lufthansa będzie oferować aż 14 połączeń tygodniowo, co nas niezwykle cieszy.

  Bartosz Górski, wiceprezes portu lotniczego Rzeszów-Jasionka.

  Lufthansa to niemiecki przewoźnik narodowy, będący pierwszym pod względem liczby obsługiwanych klientów w Europie i czwartym na świecie. Spółka jest również jednym z założycieli międzynarodowego sojuszu lotniczego Star Alliance. Z lotniska w Monachium, którego jest głównym hubem, startuje ponad 60 linii lotniczych, oferując połączenia na wszystkie kontynenty.

  Dla pasażerów z Podkarpacia i sąsiednich regionów, to połączenie stanowi dogodną opcję dostępu do wielu międzykontynentalnych destynacji. Wśród tych miejsc znajdują się takie metropolie jak Nowy Jork, Chicago, San Francisco, Waszyngton, Los Angeles, Denver, Boston, Montreal, Toronto, Meksyk, Tokio, Pekin, Szanghaj, Seul, Singapur, Bangkok, Delhi, Kair, Rijad, Dubaj, Duszanbe czy Maskat, a także większość kluczowych europejskich portów lotniczych.

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com