wtorek, 27 lutego, 2024
+

  Trwa Festiwal Smaków z okazji okrągłej rocznicy lokacji Rzeszowa. Które restauracje oferują specjalne menu?

  Polecamy

  Justyna Kozłowska
  Justyna Kozłowskahttps://kurierrzeszowski.pl/
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Już od minionego poniedziałku, 15 stycznia, przez cały ten tydzień, aż do 21 stycznia, do niedzieli w Rzeszowie można w wielu restauracjach zjeść posiłek, specjalnie przygotowany przez szefów kuchni z okazji 670-lecia lokacji miasta Rzeszowa. Restauratorzy bardzo się postarali i w wielu miejscach na mapie stolicy Podkarpacia można zjeść do końca tygodnia coś specjalnego. Kucharzy oraz pomysłodawców poniosła wyobraźnia. Można skosztować zatem marcepanowych pierników z wizerunkiem najważniejszych obiektów, które znajdują się w naszym mieście. Zjesz także zapiekankę rzeszowską, w gliniaku, podpłomyki, tradycyjny rzeszowski żurek, podkarpackie kluski, czy rurki maślane z musem borowikowym.

  W sumie punktów oraz lokalów gastronomicznych, które serwują i będą jeszcze przez kilka dni serwować rzeszowskie przysmaki jest aż kilkadziesiąt. Prezentujemy zatem całą ich listę. Już teraz wybierz się do którejś z knajpek, by skosztować tych wszystkich smacznych specjałów.

  W Festiwalu Smaków z okazji 670-lecia lokacji miasta Rzeszowa biorą udział: Palce Lizać, Cukiernia Julian Orłowski & Kazimierz Rak, Życie Jest Piękne, Bue Bue Klubokawiarnia, Habana Sports BBQ, Pijana Wiśnia, Hola Lola, Niebieskie Migdały, Filmowa Cafe w Kino Zorza, Restauracja The Garden Grille & Bar Rzeszów, Lizbona O’Bella Ciao, Cafe Bazylia, Muzyczna Kuchnia Restauracja, NOBO, Selfier, rzeszuff, Bollywood Masala Indyjska Restauracja & Bar, Shalom Hummus, Chilita – pizza e pasta, Hotel Classic Rzeszów, Okovita, Osteria Bellanuna, Ale Dym, ikedasushirzeszow, Grota, Cafe Mini Rzeszów, Słodko Słony, Dobra Pączkarnia Rzeszów, Bianca Gelateria, Play Bar Rzeszów, Z mojego ogródka, OlimpRestauracje, Polski Stół. Rodzina i Przyjaciele, Restauracja The Garden Grille & Bar Rzeszów, Stary Browar Rzeszowski, Bollywood Masala, Kawa na ławę, Grycan, Bar B-Q, rzeszowskie_słoiki, Stary Piernik oraz lokale w przestrzeni restauracyjno-gastronomicznej Millenium Hall, Galerii Nowy Świat i hipermarketu E.Leclerc Rzeszów.

  Jak zapowiadają urzędnicy z rzeszowskiego Ratusza, z okazji takiej rocznicy, która zdarza się raz na tak naprawdę dekadę, w mieście Rzeszów, zorganizowanych będzie jeszcze wiele, wiele innych wydarzeń, imprez, czy w końcu akcji.

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com