środa, 21 lutego, 2024
+

  Estrada Rzeszowska zachęca do obejrzenia już za niedługo koncertu w przestrzeni wirtualnej. To ciekawy i nowatorski pomysł!

  Polecamy

  Justyna Kozłowska
  Justyna Kozłowskahttps://kurierrzeszowski.pl/
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Czy wiesz, że już wkrótce można będzie zobaczyć koncert w wirtualnej przestrzeni, w Metaversum Estrady Rzeszowskiej, która przyjęła nazwę Estradaversum? Jeśli trochę się w tym gubisz, już wyjaśniamy, na czym to polega. Wchodzisz, pod podany niżej link, 23 stycznia o godzinie 20:00 i oglądasz wirtualnie koncert, podczas którego również w taki sposób zaprezentują się wokaliści z zespołu Benek&Bimbronauci. Ale to nie jest zwykła transmisja online. Dzięki specjalnej wirtualnej technice, będziesz się mógł poczuć się jak prawdziwy widz, który faktycznie przyszedłby tego wieczoru na Jagiellońską i oglądał koncert. Wszystko jest stworzone na wzór na przykład simsów, a może jeszcze innej gry?

  Możesz wejść już teraz pod podany niżej link i sprawdzić oraz przekonać się, jak to działa?

  https://www.spatial.io/s/Estradaversum-Plaza-657797e0c1062401f4718e70?share=5380691342076533442&fbclid=IwAR2H1Lt9W0SJ-7N2bT1R-goj3xMZDFwHMnZ-zeO42Zzkb0IBRspOUTVOg4E

  Estradaversum dopiero zaczyna funkcjonować. To, jak mówią organizatorzy przestrzeń wirtualna, która może stanowić wspaniałe miejsce do tego, by oglądać różne wydarzenia kulturalne czy też artystyczne. To platforma, w której sztuka spotyka się z nowoczesnymi technologiami, sprawiając, że każdy bez wychodzenia z domu może poczuć się, jakby był na prawdziwym evencie. Co więcej, link do Estradaversum działa również poza granicami Polski. Tak więc, mogą oglądać kulturę nie tylko mieszkańcy Rzeszowa, czy naszego kraju, ale także również obcokrajowcy.

  Ale to nie wszystko. Oprócz przestrzeni do oglądania wartościowej kultury, można będzie o niej podyskutować, skomentować, czy też wejść z innymi w interakcję, podzielić się wrażeniami, a to za sprawą specjalnego chatu, który pod podanym wyżej linkiem jest również dostępny.

  Estrada Rzeszowska, zaprasza wszystkich jeszcze w styczniu wieczorem, na transmitowany koncert, na którym wystąpi Benek&Bimbronauci, w składzie – Kamil „Szczupły” Czuprys – gitara, aranżacje, muzyka, teksty, Grzegorz „Długi” Długosz – gitara basowa, Jakub „Kasa” Kasowicz- perkusja, Tomasz „Benek” Bys – autor tekstów, melodie, wokal (założyciel zespołu).  

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com