środa, 21 lutego, 2024
+

  Ukrywał się przed policją w stogu siana

  Polecamy

  Krzysztof Gałkowski
  Krzysztof Gałkowski
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Funkcjonariusze z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Jarosławiu skutecznie zatrzymali 30-letniego mężczyznę, który był poszukiwany listem gończym wydanym przez Sąd Rejonowy w Rzeszowie. Przebywał on poza granicami kraju, unikając wymiaru sprawiedliwości, jednak po powrocie został śledzony i ujęty przez kryminalnych. Udał się do ukrycia w oborze, pomiędzy balami siana.

  Funkcjonariusze z Wydziału Kryminalnego jarosławskiej jednostki angażowali się w poszukiwania mężczyzny, na którego wydano list gończy w październiku 2023 r. Sąd Rejonowy w Rzeszowie podjął tę decyzję. 30-latek unikał odpowiedzialności karnej i uniknął stawienia się w zakładzie karnym w celu odbycia zastępczej kary pozbawienia wolności, nałożonej za złamanie sądowego zakazu kierowania pojazdami mechanicznymi.

  Policjanci mieli informacje, że poszukiwany mężczyzna przebywa poza granicami kraju. Po otrzymaniu informacji, że 30-latek powrócił do Polski, kryminalni udali się na miejsce jego zamieszkania.

  Na terenie posesji zauważyli poszukiwanego, który w obliczu policjantów rozpoczął próbę ucieczki, wbiegając do obory. Funkcjonariusze odnaleźli go na poddaszu, gdzie schronił się pomiędzy bale siana. 30-latek został zatrzymany przez kryminalnych i następnie doprowadzony do komendy.

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com