poniedziałek, 26 lutego, 2024
+

  Rzeszowskie Piwnice poszukują grafika, oferując stałą współpracę. Jeśli potrafisz tworzyć profesjonalne plakaty – zgłoś się!

  Polecamy

  Justyna Kozłowska
  Justyna Kozłowskahttps://kurierrzeszowski.pl/
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Rzeszowskie Piwnice to instytucja kulturalna, w której bardzo często odbywają się różne wydarzenia artystyczne, w tym koncerty, wystawy, kreatywne zajęcia muzyczne, czy też plastyczne, oraz wiele, wiele innych imprez, które wspaniale ubogacają całą ofertę kulturalną naszego miasta. Obecnie, Piwnice prowadzą rekrutację pracowników, na stanowisku grafika. To bardzo kreatywny zawód, który polega na profesjonalnym projektowaniu różnej grafiki, wykorzystywanej w mediach, ulotkach, plakatach, różnych folderach czy też albumach. Jest to na pewno praca dla ludzi z ciekawymi, artystycznymi pomysłami, którzy mają minimalnie wykształcenie średnie, są w trakcie studiów lub są też absolwentami grafiki i pokrewnych kierunków artystycznych. Do tego, dobrze, gdyby taki przyszły pracownik umiejętnie posługiwał się różnymi programami graficznymi, a także miał głowę pełną pomysłów.

  Przyszyły kandydat – specjalista – grafik, najlepiej z doświadczeniem w tym zawodzie, dobrze byłoby gdyby pracował wcześniej w innych instytucjach kulturalnych i znał to środowisko. Najlepsza osoba na to stanowisko, powinna być otwarta do współpracy, pełna pomysłów, z szeroką wyobraźnią, talentem graficznym, możliwe też uzdolnieniami w tym kierunku. Grafik tworzy jednym słowem oraz projektuje graficznie materiały wizualne w różnych formach, najczęściej posługując się komputerem. To na pewno praca dla ludzi z pomysłem, talentem oraz umiejętnością tworzenia ciekawych na przykład plakatów, promujących różne koncerty, zapowiadających różne zajęcia albo też akcje, które będą prowadzone w Rzeszowskich Piwnicach oraz przez nie organizowane. Dodatkowym plusem będzie umiejętność rozmawiania i posługiwania się po angielsku a także ukraińsku.

  Ze strony Piwnic, przyszłemu pracownikowi na tym stanowisku zaproponowana będzie umowa zlecenie, elastyczne godziny pracy (grafik będzie mógł połączyć pracę ze studiami). To wspaniała okazja, by się rozwinąć, czy też zdobyć pierwsze bardzo cenne doświadczenie w bardzo sympatycznym, otwartym oraz przyjaznym zespole, pracę w samym centrum miasta.

  Jeśli jesteś zainteresowany, pracą na tym stanowisku, prześlij swoje CV, oraz kopie dokumentów poświadczających wykształcenie, umiejętności, doświadczenie, czy też kwalifikacje, na adres poczty elektronicznej rzeszowskiepiwnice@rzeszowskiepiwnice.pl uwaga – tylko do 16 stycznia 2024 roku, z informacją „grafik w Rzeszowskich Piwnicach”. Piwnice odezwą się do wybranych osób, telefonicznie, których zaproszą na rozmowę kwalifikacyjną.

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com