wtorek, 27 lutego, 2024
+

  „Winter Songs of Frank Sinatra” – czyli koncert w Filharmonii Podkarpackiej z najpiękniejszymi piosenkami świątecznymi i nie tylko po angielsku!

  Polecamy

  Justyna Kozłowska
  Justyna Kozłowskahttps://kurierrzeszowski.pl/
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Zachęcamy do wybrania się i tym samym już teraz do zarezerwowania biletów w cenie 80 zł, 90 zł, 120 zł, 150 zł oraz 170 zł w zależności od miejsca, na wspaniały koncert w Filharmonii Podkarpackiej, która znajduje się przy ul. Fryderyka Chopina 30 w Rzeszowie. A podczas jego trwania – wokalistka obdarzona wspaniałym głosem – Natalia Świerczyńska razem z orkiestrą zaprezentuje najpiękniejsze, amerykańskie piosenki o charakterze świątecznym oraz zimowym. Usłyszymy zatem takie utwory, które zna chyba każdy – Let It Snow”, „Jingle Bells” czy „Winter Wonderland”. Ale nie zabraknie również piosenek Franka Sinatry – w tym niezapomniane „New York, New York” czy też wzruszająca, poruszająca serca wszystkich ballada pod tytułem „My Way”. Usłyszymy zatem w ciągu 90 minut trwania całego muzycznego widowiska, zagraniczne, amerykańskie piosenki świąteczne i nie tylko w języku angielskim.

  Na pewno magia tego dnia za dokładnie już jeden tydzień, bo koncert odbędzie się 15 stycznia 2024 roku o godzinie 19:00, późnym wieczorem – będzie unosiła się ze sceny. Dodajemy, że to jedna z nielicznych okazji do tego, by posłuchać, świątecznych, zagranicznych kompozycji – wszystkich znanych piosenek pochodzących z USA. A aby otrzymać bilety, należy wejść na stronę internetową https://adria-art.pl/a/WinterSongsRzeszow2024. Organizatorem wydarzenia jest Adria Art.

  Cały koncert przeniesie zatem publiczność do zaśnieżonego Nowego Jorku, do lat 40-tych ubiegłego stulecia, gdzie słuchano Franka Sinatry, który był w tamtych czasach aż do teraz bardzo popularny. A muzykę tego największego dżentelmena wszechczasów i nie tylko, zagra na instrumentach towarzysząca orkiestra, w składzie – Dawid Kostka – gitara, Michał Baranowski – fortepian, Wojciech Judkowiak – kontrabas, Sebastian Skrzypek – perkusja, Tomasz Orłowski – trąbka, Dawid Tokłowicz – saksofon altowy, Karol Wieczorek – saksofon tenorowy, Piotr Banyś – puzon.

  Pospiesz się i już teraz wykup bilety. Zostało na tę chwilę tak naprawdę niewiele miejsc wolnych.

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com