środa, 21 lutego, 2024
+

  Rzeszowskie Piwnice w nowym roku, w styczniu organizują wiele koncertów. Już teraz sprawdź cały ich program!

  Polecamy

  Justyna Kozłowska
  Justyna Kozłowskahttps://kurierrzeszowski.pl/
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Rzeszowskie Piwnice to wspaniałe miejsce, które znajduje się w centralnej części miasta do tego, by prezentować kulturę na najwyższym poziomie. I tak od jakiegoś już czasu, ten punkt na mapie Rzeszowa organizuje i zdążył już zorganizować wiele koncertów, wystaw, zajęć, warsztatów i mnóstwo innych wydarzeń kulturalnych, czy też artystycznych. Warto się wybrać i zajrzeć do Piwnic, poczuć wspaniały klimat tego miejsca, przede wszystkim ciekawie spędzić czas. Tym razem prezentujemy koncerty, które odbędą się w najbliższym czasie, w styczniu. A już teraz zapowiadamy, że będzie ich wiele!

  Ambitne Granie: Funk De Nite / Support + Funky After Party

     – Data: 12 stycznia, godz. 20:00

     – Bilety: Przedsprzedaż 50 zł, (https://tiny.pl/cszcf), Dzień koncertu 70 zł

  Rzeszowskie Piwnice zapraszają na wyjątkowy koncert zespołu Funk De Nite, świętującego swoje 30-lecie istnienia. To polska grupa, której muzyczne korzenie sięgają jazzu, funky i bluesa. Przygotujcie się na oryginalny styl, swobodę sceniczną i wirtuozerię muzyków. Warto być na miejscu wcześniej, aby skorzystać z supportu przed wydarzeniem oraz wziąć udział w Funky After Party z udziałem WishPlayer i WODA.

  BLACK TO THE ROOTS: Nienaswiedzenie 23/24 – VARMIA, HORDA, GOŁOLEDŹ, LAMENT

     – Data: 20 stycznia, godz. 18:30

     – Bilety: Informacje na bramce

  Piwnice również zapraszają na trasę koncertową „Nienaswiedzenie 23/24”, gdzie głównymi gwiazdami będą VARMIA, HORDA, GOŁOLEDŹ i LAMENT. To wydarzenie z pewnością spełni oczekiwania miłośników black metalu i pokrewnych gatunków. Nie przegapcie tej niesamowitej atmosfery, pełnej mrocznych dźwięków i energetycznej muzyki.

  Martin Wesely & Piotr Domagała

     – Data: 21 stycznia, godz. 20:00

     – Bilety: 40 zł / przedsprzedaż (https://tiny.pl/c6x5q), 50 zł / dzień koncertu

  Zachęcamy do uczestnictwa w koncercie gitarowym duetu Martin Wesely & Piotr Domagała. To unikalne połączenie gitary klasycznej i jazzowej, które odkrywa nowe horyzonty muzyczne. Artyści prezentują autorski program, podkreślając piękno gitary i przynosząc niezwykłą energię tego instrumentu.

  CHROMA Music: Misguided, Skøv, Scrüda

     – Data: 26 stycznia, godz. 20:00

     – Bilety: 50 zł

  CHROMA Music serdecznie zaprasza na trasę koncertową, gdzie wystąpią zespoły Misguided, Skøv i Scrüda. Misguided, będący siłą sceny muzycznej, skradnie Wasze serca prostym i zdecydowanym miksem death metalu, piwnicznego klimatu i elementów grindowo-hardcorowych. To będzie koncert pełen energii i muzycznego zaangażowania.

  Niech styczeń w Rzeszowskich Piwnicach będzie pełen wspaniałej muzyki i niezapomnianych chwil!

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com