czwartek, 29 lutego, 2024
+

  Podsumowanie sylwestrowo-noworocznego weekendu przez Podkarpacką Policję

  Polecamy

  Krzysztof Gałkowski
  Krzysztof Gałkowski
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Wstępny bilans sylwestrowo-noworocznego weekendu na podkarpackich drogach obejmuje 6 wypadków, w których 7 osób odniosło obrażenia, jednakże nie odnotowano żadnych przypadków śmiertelnych. Oprócz działań prewencyjnych, funkcjonariusze skupiali się na egzekwowaniu przepisów związanych z bezpieczeństwem drogowym. Kierowcy, którzy decydowali się na prowadzenie pojazdu po spożyciu alkoholu, nie mogli skorzystać z taryfy ulgowej. W wyniku działań policyjnych zatrzymano 36 nietrzeźwych kierujących.

  W trakcie sylwestrowo-noworocznego weekendu policjanci na Podkarpaciu poświęcili się zapewnieniu bezpieczeństwa podróżującym po naszym regionie. Dokładali wszelkich starań, aby wszyscy, którzy wyruszyli na spotkania i zabawy sylwestrowe, mogli bezpiecznie dotrzeć do celu i równie bezpiecznie powrócić do swoich domów.

  Od soboty, 30 grudnia, do północy 1 stycznia doszło do 6 wypadków na drogach Podkarpacia, w wyniku których 7 osób odniosło obrażenia, jednak na szczęście nie odnotowano żadnych tragicznych przypadków.

  Funkcjonariusze czuwali nad bezpieczeństwem wszystkich podróżujących po drogach naszego województwa. Reagowali na łamanie prawa przez kierujących, zwłaszcza tych, którzy niebezpiecznie jeździli – przekraczając prędkość, nieprawidłowo wyprzedzając czy wymuszając pierwszeństwo. Nie okazywali pobłażliwości dla nietrzeźwych kierowców.

  W trakcie tego noworocznego weekendu, policjanci zatrzymali 36 kierowców, którzy nieodpowiedzialnie wsiedli za kierownicę pomimo spożycia alkoholu.

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com