sobota, 2 marca, 2024
+

  Zbliża się świąteczny koncert „Śpiewajcie i grajcie Mu”, w Centrum Młodzieży, przy ul. Osmeckiego!

  Polecamy

  Justyna Kozłowska
  Justyna Kozłowskahttps://kurierrzeszowski.pl/
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Centrum Młodzieży w Rzeszowie zaprasza na koncert w świątecznym klimacie, na którym usłyszymy przepiękne aranżacje piosenek, które nawiązują do Bożego Narodzenia. A na scenie dawnego Młodzieżowego Domu Kultury, w Rzeszowie (który zmieniał nazwę) przy ul. Osmeckiego 51 odbędzie się wspaniałe muzyczne wydarzenie pod hasłem „Śpiewajcie i grajcie Mu”. A wystąpią na nim, przed publicznością, wokaliści, którzy na co dzień szkolą i ćwiczą swój śpiew z pracowni – Anny Olszewskiej, Iwony Josse-Jakubiec, Dominiki Kindrat oraz Mirosława Wysokińskiego. Także swoją obecnością zaszczyci zespół Singing Souls. Koncert poprowadzi Patrycja Chmiel, a cały występ odbędzie się w sali widowiskowej.

  Całe świąteczne, muzyczne widowisko odbędzie się już 7 stycznia, w najbliższą niedzielę, o godzinie 17:00, w siedzibie Centrum Młodzieży, w stolicy Podkarpacia. Jeśli chcesz uczestniczyć w tym niezwykłym koncercie, w bożonarodzeniowym klimacie, na którym zaśpiewają utalentowani wokaliści, odbierz darmową wejściówkę, dostępną w siedzibie Centrum Młodzieży, przy Osmeckiego 51, po wcześniejszej, telefonicznej rezerwacji od dzisiaj (2 stycznia br.), na numer 17 748 38 91/93.

  Dodajemy, że rzeszowski zespół Singing Souls, który również zaśpiewa na koncercie, także działa przy Centrum Młodzieży i składa się z wokalistów, którzy tworzą (od 2018 roku) na co dzień covery popularnej muzyki. Mogą się pochwalić, że mają na swoim koncie udział w wielu koncertach, konkursach, festiwalach na terenie całego kraju, a także występy przed takimi gwiazdami, jak Ania Wyszkoni albo Ira. A w skład zespołu wchodzą wokaliści Pracowni Wokalnych nauczycieli: Iwony Josse-Jakubiec i Dominiki Kindrat.

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com