środa, 21 lutego, 2024
+

  Wypełnij krótką ankietę, w związku z przebudową Teatru im. Wandy Siemaszkowej w Rzeszowie. Jakie są twoje oczekiwania względem teatru?

  Polecamy

  Justyna Kozłowska
  Justyna Kozłowskahttps://kurierrzeszowski.pl/
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Jakiś czas temu powstał pomysł rozbudowy i renowacji budynku Teatru im. Wandy Siemaszkowej, na sąsiedniej działce, obok Teatru, od strony al. Cieplińskiego. Powstanie nowoczesny budynek Nowej Sceny, ale to nie wszystko. Jeden z najpopularniejszych rzeszowskich teatrów przejdzie także remont, by dostosować budynek do obowiązujących wymogów przeciwpożarowych. Jest to wielka inwestycja, największa taka w historii całego funkcjonowania teatru. A realizacja tych planów, zaplanowana jest na przyszły, czyli 2024 rok. W związku z tym, powstała krótka ankieta, którą kto chce, może wypełnić wyłącznie do 28 grudnia 2023 roku, czyli wszyscy chętni mają na to jeszcze tylko jeden dzień.

  W ankiecie, której wypełnienie zajmuje tylko kilka minut, są różne pytania, odnośnie najogólniej mówiąc tego, co nasza rzeszowska społeczność, chciałaby by powstało w ramach przebudowy, a konkretniej rozbudowy teatru, który obecnie mieści się na ul. Sokoła i ma w planach być wyremontowany i dobudowany. W ankiecie zostaniecie zapytani o takie zagadnienia, jak – twoje dane, ale w ogólny sposób. Podasz, czy mieszkasz na wsi, albo w mieście,  w jakiej grupie wiekowej jesteś, jaki status społeczny obecnie prowadzisz – czy jesteś bezrobotnym, uczniem, studentem a może seniorem?

  Dalsze pytania dotyczą już teatru. Odpowiesz, na takie pytanie na przykład, czy kiedykolwiek odwiedziłeś budynek przy Sokoła? Czy oferta spektakli jest dla ciebie interesująca? Albo – jak w ogóle oceniasz teatr, jeśli kiedykolwiek brałeś udział w którymś przedstawieniu? Odpowiesz na kilka pytań, dotyczących oceny obecnej działalności teatru.

  Niniejsza ankieta dotyczy projektu „Nowa Scena Teatru im. Wandy Siemaszkowej w Rzeszowie”. Twoja opinia dla pracowników teatru jest niezwykle cenna oraz bardzo ważna. Pozwoli ona sprawdzić, jaką dotychczasową opinię ma teatr, czy cieszy się popularnością wśród ankietowanych oraz co wypadałoby w nim poprawić. A w zawiązku z planami przebudowy teatru, podane w ankiecie potrzeby oraz oczekiwania badanych, pozwolą stworzyć w przyszłości jeszcze lepsze miejsce, do tego, by prezentować w nim kulturę na jeszcze wyższym poziomie.

  Ankieta jest dostępna pod linkiem – https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSe3-fI7WbS1HPkkVmAu0tpZZ8TandJhpdw-bEq3rGZn7gq5OA/viewform.

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com