środa, 21 lutego, 2024
+

  W grudniu, zapraszamy na koncert z okazji 10. jubileuszu zespołu INSANI do Pubu Spółdzielczego!

  Polecamy

  Justyna Kozłowska
  Justyna Kozłowskahttps://kurierrzeszowski.pl/
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Już niedługo, bo 10 grudnia br., w niedzielę, w Pubie Spółdzielczym, który znajduje się w centrum miasta, przy ul. Aleksandra Fredry 4 w Rzeszowie, zagra z okazji swojego 10-lecia istnienia – zespół INSANI! Równocześnie, muzycy chwalą się premierą swojego najnowszego albumu pod nazwą „TELEGRAM”. Impreza odbędzie się o godzinie 18:30, a bilety, które trzeba będzie przed koncertem kupić kosztują 30 zł od jednej osoby. Dodatkowo, gośćmi koncertu, będą zespoły muzyczne – Ćmy oraz Rosemerry.

  Koncert możesz śledzić na Facebooku, wchodząc pod link:

  https://www.facebook.com/events/1153925592250392

  Poznaj zespół, który wystąpi w następną niedzielę grudnia!

  Muzycy, który za chwilę wystąpią w Rzeszowie, założyli zespół już w 2013 roku. Od dziesięciu już lat gra on mnóstwo koncertów, a ten, przy ul. Fredry w Rzeszowie będzie wyjątkowym, z okazji tego okrągłego jubileuszu. Zespół poza tym dotychczas uświetniał wiele wydarzeń oraz imprez muzycznych, na których za każdym razem porywał zgromadzoną publiczność, widzów, czy też słuchaczy. Zespół poza tym może się poszczycić wieloma nagranymi teledyskami, oraz dwoma nagranymi albumami. Ten pierwszy nosi nazwę „Niepoprawnie skołowani”, z kolei drugi album, ten najnowszy to „Telegram”. Ten drugi, będzie miał swoją premierę już niedługo, bo 10 grudnia 2023 roku.

  Artyści, w trakcie tej dziesięcioletniej działalności, koncertowali na scenach plenerowych, klubowych, albo teatralnych. INSANI mogą się pochwalić występem na żywo na antenach Polskiego Radia Rzeszów, w studiu koncertowym im. Tadeusza Nalepy. To wtedy zespół zagrał ponad godzinny koncert, ze swoją autorską muzyką, dla wszystkich słuchaczy tego radia.

  A jeśli chodzi o najnowszy album pod nazwą „Telegram”, to jest to druga płyta artystów. Jak opisują sami członkowie zespołu, muzyka jaką tworzą jest trochę popowa, trochę rockowa, trochę liryczna. A płyta, to znaczy piosenki w niej zawarte opisują najogólniej relacje między partnerami, które nie zawsze bywają takie, jakie byśmy chcieli, żeby były. Płyta posiada dziesięć numerów, a niektóre z nich można już teraz posłuchać na kanale YouTube.

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com