środa, 21 lutego, 2024
+

  Już za miesiąc, w styczniu – wokalista Patryk Mateja szczególnie związany z Rzeszowem wyda swój album pod nazwą „Nie musisz się tłumaczyć”

  Polecamy

  Justyna Kozłowska
  Justyna Kozłowskahttps://kurierrzeszowski.pl/
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Patryk Mateja to przede wszystkim wokalista, ale też gitarzysta, autor tekstów, który uczył się na Politechnice Rzeszowskiej, zostając absolwentem tej uczelni. Muzyk ten ma za sobą setki koncertów, na większych czy mniejszych scenach. To także laureat wielu nagród. Został nagrodzony między innymi na Dino Top 2021, Alternatywy 4, Kill Me With The Music 2018,  Party Rura 2018 Kraków. Dokładnie 1 stycznia 2024 roku ukaże się najnowsza płyta artysty pod nazwą „Nie Musisz Się Tłumaczyć”, na której znajdzie się w sumie 10 piosenek w klimatach rockowo-metalowo-bluesowym.

  Na płycie artysty znajdą się utwory takie jak, NIE MUSISZ SIĘ TŁUMACZYĆ, DR JEKYLL AND MR HYDE, CZEGOŚ MI BRAK, THE OLD MOON, KŁAMSTWA, BOMB BUZZ, OSTATNI BLUES, SELFIE, REMEDIUM oraz RAT RACE. Autorem muzyki oraz tekstów w języku polskim jest sam wokalista – Patryk Mateja, z kolei za piosenki po angielsku odpowiedzialny jest Mariusz Tenerowicz, a za chórki w piosence „Ostatni blues” odpowiada Dominika Kindrat.

  Artysta ten wydał swoją pierwszą, debiutancką płytę w lipcu 2019 roku, z samymi polskimi tekstami, pt. „Już To Wiem”. Na początku śpiewał w rockowym zespole, który sam założył, a nazywał się od „Fern Eyes”. To także były lider zespołu White Socks. Wydał wtedy mini album „Three Monkeys”. Zespół, za największe swoje osiągnięcie uznaje uczestnictwo i tym samym zagranie na festiwalu w Niemczech.

  Posłuchaj utworu i tym samym obejrzyj teledysk, do piosenki, promującej cały album.

  Możesz też kupić płytę artysty, wchodząc pod link:

  https://allegro.pl/oferta/patryk-mateja-nie-musisz-sie-tlumaczyc-cd-pre-order-2024-14803783916?fbclid=IwAR2TCv2GQGMCaS76UqXJGlFuneoKYBFMB9fAoemlwaZnMFqbyolIHBwJmfk

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com