środa, 17 kwietnia, 2024
spot_img
+

  ZAPROSZENIE na niezwykle inspirujące spotkanie z Natalią Rybarczyk – mistrzynią, trenerką i autorką książek w Hotelu Zimowit już wkrótce!

  Polecamy

  Justyna Kozłowska
  Justyna Kozłowskahttps://kurierrzeszowski.pl/
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Już niedługo, bo w najbliższy piątek, 24 listopada o godzinie 18:00 w Hotelu Zimowit, przy al. Armii Krajowej 4b w Rzeszowie odbędzie się niezwykłe spotkanie z Natalią Rybarczyk. To sportsmenka, trenerka mentalna sportowców i przedsiębiorców, srebrna medalistka Igrzysk Olimpijskich, autorka książki, tym samym programu rozwojowego „Walcz i wygrywaj”. Specjalnie dla ciebie postara się szeroko odpowiedzieć na pytanie – Jak zaplanować najlepszy rok swojego życia? Organizatorem całego spotkania jest Fundacja GALICJA SEMPER FIDELIS. Wejście na to wydarzenie jest darmowe, jednak obowiązuje wcześniejsza rejestracja na stronie internetowej – https://forms.gle/ozty4qPqm31Nw8ra8.

  Kim jest Natalia Rybarczyk?

  Natalia Rybarczyk urodziła się w 1987 w Wolsztynie. Jest polską taekwondzistką (jest to narodowy sport i tradycyjna sztuka walki Korei). Jest mistrzynią świata w Taekwondo Olimpijskim oraz wielokrotną mistrzynią Polski w tej dziedzinie. To także srebrna medalistka światowych wojskowych igrzysk sportowych. Jest zawodowym żołnierzem, a także trenerką fitnessu, samoobrony, taekwondo, aerobiku, crossfitu i indoor cycling. Jest również blogerką.

  „Wychodzę z założenia, że marzenia się nie spełniają – marzenia się spełnia! Do tego potrzebna jest motywacja, która rozpędza działanie. Wiem o tym, bo spełniam swoje marzenia nawet te, w które nikt nie wierzy. Chcę się dzielić z Wami moimi sposobami na motywację, działanie, realizację celów i marzeń – nawet tych najbardziej szalonych, czasami nawet nierealnych. Mowy motywacyjne pozwalają mi pokazać Wam, że niemożliwe nie istnieje, wszystko jest w naszych głowach. Nie ma znaczenia z jakiego punktu startujemy, liczy się tylko determinacja i wiara w wyznaczony cel.”

  – tak mówi o sobie Natalia Rybarczyk

  Natalia jest także autorką książki „Walcz i wygrywaj”. Opowiada ona o tym, jak mimo przeciwności losu warto w siebie i w swoje marzenia wierzyć. Trzeba się przygotować do tego, że czasem może być ciężko, ale najważniejsze to się nie poddawać.

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com