piątek, 8 grudnia, 2023
+

  Już jutro rozpoczynają się XXVI Międzynarodowe Targi Biznes Żywność Medycyna Auto Flota w G2A Arena w Jasionce

  Polecamy

  Patrycja Pelczar Reszko
  Patrycja Pelczar Reszkohttps://www.kurierrzeszowski.pl
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Już 8 i 9 listopada 2023 w Centrum Wystawienniczo-Kongresowym Województwa Podkarpackiego G2A Arena w Jasionce k. Rzeszowa odbędą się XXVI Międzynarodowe Targi Biznes Żywność Medycyna Auto Flota. To największe wydarzenie wystawienniczo-handlowe w południowo-wschodniej Polsce organizowane jest już po raz 26. Swoją ofertę zaprezentuje ponad 300 wystawców.

  Targi zostały zorganizowane w trybie stacjonarnym, jednocześnie oferując pełną transmisję online. Jest to kompleksowe wydarzenie obejmujące zarówno część handlową, jak i merytoryczną. W gronie wystawców znajdą się dystrybutorzy artykułów spożywczych, firmy ubezpieczeniowe, banki, przedsiębiorstwa z sektora turystycznego, hotelarskiego, informatycznego, telekomunikacyjnego, a także specjalistyczne firmy zajmujące się wyposażeniem i aranżacją wnętrz sklepów, hurtowni, biur oraz lokali gastronomicznych.

  Nie od dziś na liście wystawców znajdują się również dealerzy samochodów dostawczych i osobowych. Obecność zagranicznych producentów nadaje temu wydarzeniu charakter międzynarodowy, przyciągając co roku tysiące odwiedzających. Dla wszystkich uczestników przygotowano liczne promocje, degustacje i atrakcyjne losowania nagród. Warto podkreślić, że udział w Targach jest bezpłatny.

  Jednocześnie z Targami zorganizowano Kongres pod nazwą „Przyszłość polskiego sektora handlowego”. To wydarzenie zgromadzi ekspertów, wpływowych opiniodawców oraz kluczowe postacie w polskim handlu, w tym przedstawicieli kierownictw największych koncernów i firm działających na rynku FMCG.

  Rozmowy na Kongresie będą prowadzone pod czujnym okiem doświadczonych redaktorów czołowych czasopism branżowych.

  Podczas wydarzenia omówione zostaną różnorodne kwestie związane z ewolucją handlu, takie jak aktualne trendy i zmiany w tej dziedzinie. Podobnie jak w poprzednich edycjach, na scenie pojawią się prelegenci oraz paneliści reprezentujący czołowe polskie i międzynarodowe firmy z sektora FMCG, a także eksperci z renomowanych firm badawczych.

  Dodatkowo, Kongres będzie okazją do przeprowadzenia paneli dyskusyjnych oraz organizacji wielu konferencji biznesowych, medycznych, branżowych FMCG, związanych z ochroną mienia oraz finansowych.

  Na tegorocznych Targach po raz dziewiąty odbędzie się uroczysta ceremonia przyznawania specjalnych certyfikatów oraz „Złotych Medali” produktom FMCG. Kapituła wybierze 30 wyjątkowych produktów, które zostaną uhonorowane pamiątkowymi medalami, certyfikatami oraz uprawnieniem do korzystania z wyjątkowego znaku na opakowaniach. Dodatkowo, zostaną przyznane nagrody „Złote Specjały” oraz wyróżnienia od Władz Miasta i Regionu.

  Ponadto odbędzie się licytacja prac Fundacji Specjał.

  Szczegółowy harmonogram Targów Biznes Żywność Medycyna Auto Flota znajduje się na stronie G2A Arena oraz Grupy Kapitałowej SPECJAŁ.

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com