wtorek, 21 maja, 2024
spot_img
+

  Centrum Rozwoju Psychofizycznego TUTU w Plazie, zaprasza dzieci, młodzież oraz dorosłych do zapisów! Na jesień przygotowuje wiele atrakcji!

  Polecamy

  Justyna Kozłowska
  Justyna Kozłowskahttps://kurierrzeszowski.pl/
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Centrum Rozwoju Psychofizycznego TUTU, które znajduje się w Rzeszowie w Centrum Handlowym przy ul. Rejtana 65, na piątym piętrze i jest czynne od wtorku do soboty, w godzinach od 10:00 do 18:00 przygotowało ofertę specjalną na pochmurne, jesienne dni zarówno dla dzieci jak i młodzieży – całkowicie bezpłatnie dla wszystkich uczestników! Jakie konkretnie zajęcia oferuje centrum?

  Dla dzieciaków przygotowano specjalną salę Snoezelen. To miejsce, w którym nie czuć upływającego czasu, a maluchy czują się tutaj dobrze, spokojnie, bezpiecznie, przyjemnie. Zajęcia w tym miejscu prowadzą doświadczone artterapeutki. Z myślą o tych najmłodszych przygotowano zajęcia, takie jak – jesienny las w Sali Snoezelen, muzykoterapia z elementami wokaloterapii, bajkoterapia z elementami kreatywności, zajęcia rozwijające motorykę małą.

  Jeśli chodzi o tych dorosłych, centrum przygotowuje coś naprawdę niezwykłego. To między innymi progresywna relaksacja mięśni metodą Jacobsona (tzw. trening Jacobsona). Jest to dokładniej mówiąc nauka świadomego odczuwania napięć i relaksacji własnych mięśni. Są to zajęcia przynoszące wspaniałą ulgę, szczególnie, jeśli w życiu dużo się stresujesz, masz napięte ciało, które potrzebuje chwili odprężenia, relaksacji, medytacji, albo po prostu rozluźnienia i spokoju. Młodzież razem z dorosłymi mogą się wybrać do TUTU na arteterapię rodzinną, różne warsztaty dla kobiet, konsultacje indywidualne z psychologiem, arteterapię dla młodzieży, studentów oraz dorosłych.

  Jak się (lub swoje dziecko) zapisać na zajęcia?

  Wypełnij formularz na stronie https://psar.pl/tutu/#kontakt-tutu lub dzwoniąc pod numer telefonu +48 726 720 200. Pełna oferta centrum znajduje się na stronie internetowej – https://psar.pl/tutu/#ofert.

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com