sobota, 18 maja, 2024
spot_img
+

  Przed nami piąta edycja „Let’s talk about IT”. Prelegenci porozmawiają o sukcesie zawodowym i pewności siebie

  Polecamy

  Justyna Kozłowska
  Justyna Kozłowskahttps://kurierrzeszowski.pl/
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Już za nieco ponad tydzień, bo 23 maja, odbędzie się w Rzeszowie, w Apart Hotel, przy ul. Podpromie 12, niezwykłe spotkanie, gdzie zaproszeni prelegenci postarają się opowiedzieć szeroko na temat „Sukces zawodowy i pewność siebie”. „Let’s talk about IT” bo tak wydarzenie to się nazywa odbędzie się już po raz piąty. Jak zawsze, na spotkaniach takich poruszane są ważne tematy.

  Wydarzenie poprowadzi Małgorzata Rycak, twórczyni społeczności i organizatorka „Let’s talk about IT”. A uczestnicy, spotkają się z prelegentami – Agnieszką Śladkowską – trenerką pewności siebie w organizacjach i twórczynią marki Gorilla Job, wspierającej rozwój kompetencji pracowników, Ireneuszem Sasem – Head of Cyber Defence w G2A.COM, propagatorem edukacji w zakresie cybersecurity, Mirkiem Baranem – Senior Producer we Flying Wild Hog, koordynującym pracę zespołów projektantów, programistów, grafików, animatorów i testerów oraz Hanną Medyńską, architektem biznesowym.

  Dlaczego warto wybrać się na ten event?

  Podczas spotkania oraz rozmów, każdy uczestnik dowie się, że pewność siebie w każdym biznesie jest szczególnie ważna i stanowi ona ważny fundament do tego, by rozwijać swoje wszystkie kompetencje, umiejętności oraz oczywiście odnieść w tym sukces. I mówimy tutaj o takich zdolnościach jak asertywność, kreatywność, komunikatywność, zarządzanie zespołem oraz wiele, wiele innych. Podczas całego mityngu, jego uczestnicy dostaną solidną dawkę wiedzy na temat tego, jak budować sukces zawodowy. Zaproszeni goście postarają się rozwiać wszelkie wątpliwości na przykład na temat tego, czy każdy w dzisiejszych czasach może odnieść sukces? Co przeszkadza w jego realizacji? Co jest najważniejsze i o czym warto pamiętać, aby do niego dążyć i go finalnie osiągnąć? Co może nam sprawić trudności w realizacji marzeń o tym, by odnieść w końcu zawodowe zwycięstwo?

  Przed wejściem należy się zapisać drogą internetową, wykupując wejściówkę, tym samym bilet w cenie 69 zł, pamiętając, że liczba miejsc jest ograniczona, pod linkiem: https://evenea.pl/pl/wydarzenie/sukceszawodowy?fbclid=IwZXh0bgNhZW0CMTAAAR0CYGCQwHng-dT5eDfZLgfqsuvsdRGy8i99MuSCciwMNAvQsigPjKLJn3Y_aem_AZ6_mmeeRhzkhRa-XGuyKYUVUN7yptpRA1i-DoQVzPUbJU7HoNTmI8MDBHYvp6IsknCbxmYBYaD10L9mdM5jF8A.

  To niezwykle edukacyjne spotkanie rozpocznie się popołudniu, o godzinie 17:30. Panel dyskusyjny, podczas którego wypowiedzą się eksperci potrwa do godziny 19. Z kolei do 21, będzie wspaniała możliwość networkingu. Polega on na budowaniu trwałych relacji między ludźmi w biznesie, nie tylko w branży, lecz także poza nią, by wymieniać się doświadczeniami i cenną wiedzą.

  Oprócz cennej dawki wiedzy właśnie, każdy będzie mógł poszerzyć grono znajomych. Będzie wiele czasu na sieciowanie, networking, wymianę spostrzeżeń. Do tego wszystkiego w miłej, przyjemnej atmosferze zaproszeni prelegenci opowiedzą szeroko na temat, który nie był za często poruszany na podobnych konferencjach w naszym kraju. Jego unikatowość sprawia, że warto zainwestować pieniądze, kupując bilet, inwestując tym samym w swoją przyszłość z gwarancją sukcesu na każdym szczeblu zawodowym. Mówcami są osoby – eksperci w dziedzinie, o której będą mówić. Podzielą się oni chętnie swoją wiedzą oraz doświadczeniem.

  Partnerzy wydarzenia przygotowali cenne nagrody, dla uczestników. Będzie też dostępny tzw. HR Corner, który poprowadzi Justyna Kurek-Wdowiak. W ramach tego kącika, będzie można skonsultować się w dziedzinie HR oraz rekrutacji. Aby zaczerpnąć takiej wiedzy, należy także się zapisać, wchodząc pod link: https://calendly.com/justyna_kurek-wdowiak/kacik-hr.

  A dodatkowo, przy okazji można się także zapisać na warsztaty „Wypalenie zawodowe IT”. Poprowadzi je trenerka Facylitacji, Change Management, Management 3.0 oraz DTMethod  Katarzyna Gzyl. Zajęcia te odbędą się 6 czerwca, w godzinach od 17 do 21, w Rzeszowie, w tym samym miejscu (Apart Hotel, ul. Podpromie 12).

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com