wtorek, 27 lutego, 2024
+

  Końcem października, Rzeszowski Inkubator Kultury na Jagiellońskiej zaprasza na kolejną już „Domówkę u Janusza” tym razem w stylu Halloween!

  Polecamy

  Justyna Kozłowska
  Justyna Kozłowskahttps://kurierrzeszowski.pl/
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  „Domówki u Janusza” to cykl imprez, zabaw, tańców, które odbywają się za każdym razem w budynku Rzeszowskiego Inkubatora Kultury, na ul. Jagiellońskiej 24 w Rzeszowie. Wydarzenie zrzesza wszystkich, którzy chcą wybawić się do muzyki puszczanej przez didżeja. I tak, dotychczas, Inkubator Kultury organizował w tym roku (2023) aż pięć takich domówek, na których każda po kolei miała inne hasło. To znaczy, że na każdej z nich imprezowicze mieli za zadanie ubrać się w określonym, innym dress codzie. Tym razem, już niedługo, bo 27 października RIK razem z Estradą Rzeszowską zapraszają na Domówkę u Janusza w stylu Halloween! Jak trzeba się ubrać? Co znajdzie się w programie imprezy?

  Dodajemy, ze smutkiem, że to już ostatnia taka impreza w tym roku. Jednocześnie, zachęcamy do tego, by nie przegapić jej i uczestniczyć w tańcach, by wspaniale się wybawić. Wydarzenie to, już za ponad tydzień potrwa od godziny 20:00 do 24:00, jest darmowe, nie trzeba rezerwować wcześniej miejsc, a do tego organizatorzy zapowiadają dla każdego uczestnika imprezy sporo atrakcji, szczególnie w tematyce zbliżającego się Halloween. Będzie wiele konkursów z nagrodami do tego. Przede wszystkim jednak, organizatorzy obiecują wspaniałą, różnorodną muzykę, w różnych gatunkach muzycznych, do której idealnie się wybawicie. Jednak zanim zdecydujesz się na wybranie się na imprezę, przygotuj strój nawiązujący do tego święta, czyli do Halloween!

  Skąd wzięła się nazwa „Domówka u Janusza”? Nie wiem czy wiesz, ale budynek, w którym odbywać się będzie impreza był dawnym domem Edwarda Janusza – rzeszowskiego, popularnego fotografa, który żył w latach 1850 – 1914. Prowadząc pracownię fotograficzną, uwieczniał Rzeszów oraz rzeszowian na robionych zdjęciach, dzięki czemu możemy się dzisiaj dowiedzieć, jak wyglądała dawniej stolica Podkarpacia.

  Możesz obserwować wydarzenie na Facebooku, wchodząc pod adres podany poniżej:

  https://www.facebook.com/events/343444688062500?acontext=%7B%22event_action_history%22%3A[]%7D

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com