sobota, 18 maja, 2024
spot_img
+

  Dwie osoby zginęły w wyniku tragicznego wypadku w Jadachach

  Polecamy

  Krzysztof Gałkowski
  Krzysztof Gałkowski
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Obecnie badane są okoliczności tragicznego wypadku, który miał miejsce dzisiaj około południa na drodze krajowej nr 9 w miejscowości Jadachy, w powiecie tarnobrzeskim. W wyniku tego zdarzenia zginęły dwie osoby – kierowca seata i kierowca mercedesa. Dodatkowo, dwóch mężczyzn podróżujących jelczem zostało przewiezionych do szpitali w Tarnobrzegu i Nowej Dębie.

  Około południa w miejscowości Jadachy, w powiecie tarnobrzeskim, na drodze krajowej nr 9 doszło do zderzenia trzech pojazdów. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że kierujący seatem, wyjeżdżając z drogi podporządkowanej, prawdopodobnie nie zatrzymał się przed znakiem Stop. Wjechał na drogę krajową i zderzył się z ciężarowym jelczem. Siła uderzenia była na tyle duża, że zarówno jelcz, jak i seat zjechali na lewy pas ruchu, gdzie zderzyli się z ciężarowym mercedesem.

  W wyniku tego zdarzenia ranne zostały trzy osoby: 59-letni kierowca mercedesa oraz dwóch mężczyzn w wieku 30 i 35 lat, którzy podróżowali jelczem. Na miejscu zginął kierowca seata, 33-letni mieszkaniec Nowej Dęby. Niestety, mimo wysiłków ratowników z Lotniczego Pogotowia Ratunkowego, nie udało się uratować 59-letniego kierowcy mercedesa. Na miejscu pracowały służby a droga krajowa nr 9 była całkowicie zablokowana. Zorganizowano objazdy. Funkcjonariusze prowadzili oględziny pojazdów i miejsca zdarzenia oraz ustalają świadków.

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com