środa, 17 lipca, 2024
+

  Nie przegap dzisiejszego, wyjątkowego koncertu w Głogowie Małopolskim. Zaśpiewa NIKOTYNA oraz KISU MIN!

  Polecamy

  Justyna Kozłowska
  Justyna Kozłowskahttps://kurierrzeszowski.pl/
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Już dzisiaj (7 października), wieczorem, o godzinie 19:00 w Miejsko-Gminnym Domu Kultury im. Franciszka Kotuli w Głogowie Małopolskim, zagrają dwa ciekawie zapowiadające się zespoły muzyczne! To będzie kolejny już koncert z cyklu „Live in MGDK”, organizowany w Głogowie. Przed publicznością, całkowicie za darmo wystąpi zespół pochodzący z Łodzi – KISU MIN, a potem – z Krosna – NIKOTYNA.

  Ten pierwszy zespół, KISU MIN – tworzy ciekawe, niepowtarzalne brzmienia łącząc ze sobą wiele gatunków muzycznych. Przed zespołem, trasa koncertowa jeszcze tego roku w Gdyni, w Krakowie czy Wrocławiu. Grupa nagrała swoje autorskie kawałki na krążku. Można na nim posłuchać wielu interesujących kawałków,  między innymi takich piosenek, jak: „Marysin Doły”  „Wstań”, czy też „Pieść Jesienna”. Utwory tej grupy zostaną zaprezentowane oczywiście na organizowanym koncercie!

  Z kolei NIKOTYNA to grupa muzyczna, która tworzy muzykę w klimatach alternatywnego rocka. Można powiedzieć, że zespół brzmi bardzo odważnie oraz tworzy niebanalne teksty. Na zbliżającym się koncercie usłyszysz takie numery, jak: „Środkowy palec” czy „Ćmy”, albo „Dłonie”, albo „Sen”. Zespół powstał na początku 2018 roku, a jego muzyka zapowiada się naprawdę bardzo ciekawie!

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com