środa, 28 lutego, 2024
+

  Zapraszamy na wystawę poplenerową „Malujemy Rzeszów” w Osiedlowym Klubie Kultury „Akwarium” w Rzeszowie!

  Polecamy

  Patrycja Pelczar Reszko
  Patrycja Pelczar Reszkohttps://www.kurierrzeszowski.pl
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Regionalne Stowarzyszenie Twórców Kultury, OKK „Akwarium” oraz Artyści serdecznie zapraszają na finisaż wystawy „Malujemy Rzeszów”, który odbędzie się 10 października o godz. 18.00 w Osiedlowym Klubie Kultury „Akwarium” w Rzeszowie przy ul. Pułaskiego 3. Już teraz można oglądać prace malarskie, fotograficzne i rzeźby. Dzieła Artystów wystawione są w OKK „Akwarium” od 26 października 2023 roku.

  Na wystawie można obejrzeć obrazy, fotografie i rzeźby Artystów zrzeszonych w Regionalnym Stowarzyszeniu Twórców kultury, ale również jego sympatyków.

  Plener malarsko-fotograficzny pn. Malujemy Rzeszów – pędzlem, dłutem i obiektywem” odbył się w Rzeszowie w dniach 13 i 14 maja 2023 roku i była to już piąta edycja tego przedsięwzięcia. Spotkali się na nim pasjonaci malarstwa, rzeźby i fotografii i przez dwa dni powstawały ich dzieła ukazujące Rzeszów w ich subiektywnym spojrzeniu.

  Teraz nadszedł czas na prezentację dzieł Artystów i uhonorowanie ich artystycznych wizji. Zapraszamy serdecznie 10 października do Osiedlowego Klubu Kultury „Akwarium” w Rzeszowie przy ul. Pułaskiego 3 na finisaż wystawy „Malujemy Rzeszów”, na uroczyste podsumowanie majowego pleneru w Rzeszowie.

  Patronat medialny nad przedsięwzięciem sprawują Radio Via oraz portal Boadicea.pl

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com