piątek, 8 grudnia, 2023
+

  Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Rzeszowie świętuje 30 rocznicę istnienia

  Polecamy

  Krzysztof Gałkowski
  Krzysztof Gałkowski
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Rzeszowie świętuje swoje trzydzieste urodziny. Była to wyjątkowa okazja do zorganizowania uroczystej gali, która odbyła się w Filharmonii Podkarpackiej im. Artura Malawskiego w Rzeszowie.

  Podczas tego doniosłego wydarzenia, zasłużeni pracownicy zostali uhonorowani państwowymi odznaczeniami, nadanymi przez postanowienie Prezydenta RP.

  Przez trzy długie dekady, Fundusz nieprzerwanie poświęcał się ochronie środowiska i promocji zrównoważonego rozwoju naszego regionu. Obecny jubileusz stanowi doskonałą okazję do podsumowania wieloletniej działalności, która obejmuje realizację licznych programów i projektów proekologicznych.

  Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej realizuje działania wspierające inicjatywy lokalne i zapewniające zrównoważony rozwój przy jednoczesnym wielkim poszanowaniu dla natury. W roku jubileuszu dziękuję za doskonałą współpracę, za rozliczne programy, projekty, mechanizmy, które sprawiają, że zarówno samorządowcy, ale też beneficjenci indywidualni chętnie korzystają z rozwiązań, które służą ochronie środowiska.

  Ewa Leniart, wojewoda Podkarpacki
  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com