piątek, 8 grudnia, 2023
+

  Szkoła tańca LEMON SALSA zaprasza na darmowe dni otwarte, z okazji siódmych urodzin! Nauczysz się salsy, bachaty oraz swingu!

  Polecamy

  Justyna Kozłowska
  Justyna Kozłowskahttps://kurierrzeszowski.pl/
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Szkoła Tańca Lemon Salsa, z okazji swoich siódmych urodzin organizuje w Rzeszowie dni otwarte! To znaczy, że każdy po wcześniejszym przesłaniu internetowego formularza, który podamy na końcu, może się wybrać i całkowicie bezpłatnie wziąć udział w organizowanych zajęciach. Kto wie, może tańce, w tym salsa, bachata albo swing spodobają ci się na tyle, że zapiszesz się na regularne, systematyczne zajęcia właśnie do tej szkoły tańca? LEMON SALSA znajduje się na ul. Szpitalna 5 w Rzeszowie. Instruktorzy będą czekać na ciebie, 30 września 2023 roku, a zajęcia odbywać się będą w godzinach od 13:00 do 16:00. Do tego będą profesjonalne pokazy energetycznej salsy kubańskiej, coraz bardziej popularnego west coast swinga oraz zmysłowej bachaty.

  Kiedy dokładnie odbędą się jakie zajęcia?

  Już 30 września, w ostatni dzień września, w sobotę, o godzinie 13:00 uczestnicy zajęc nauczą się salsy kubańskiej, dalej o 14:00 – west coast swingu, z kolei o 15:00 – bachaty. Każde z zajęć trwają godzinkę.

  Wypełnij formularz zgłoszeniowy, by wybrać się na tańce!

  https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScjd3VfyGBVUksJrAb0j9516L8HomIoLuhj6pmECTAVzulvcQ/viewform?fbclid=IwAR2dd-XjTBypkFPG7rs1kLA409owK2TgHKw6VZWTpS709D6jhoiZzaFWNzc

  W razie pytań, zadzwoń pod numerem tel.  695 40 80 20 i skontaktuj się ze szkołą tańca.

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com