sobota, 27 kwietnia, 2024
+

Medalowe zawody w Turnieju Nadziei Olimpijskich Młodzików wJudo w Opolu

Judocy i judoczki z Millenium AKRO Rzeszów odnieśli sukcesy na Międzynarodowym Turnieju Nadziei Olimpijskich Młodzików o Puchar Prezesa PZJ w Opolu. Zdobyli dwa złote medale oraz brązowy!

Złoto zdobyli dzięki świetnym występom Leny Kuzia w kategorii do 57 kg oraz Ignacego Dziepaka w kategorii do 66 kg. Nie zabrakło również brązowego krążka, który trafił w ręce Antoniego Berkowicza w kategorii do 46 kg. Warto podkreślić, że nasza drużyna była w czołówce, zajmując siódme miejsce, a wspaniałe walki stoczyli również Nathan Majka w kategorii do 60 kg oraz Hubert Jakubowski w kategorii do 42 kg.

Millenium AKRO Rzeszów w klasyfikacji ogólnej w kategoriach U15 i U16, uplasowali się na piątym miejscu. W turnieju wzięło udział blisko tysiąc uczestników reprezentujących sto pięćdziesiąt dwa kluby z Polski oraz reprezentacje Czech, Węgier i Słowacji. Warto również dodać, że Ignacy i Lena zostali powołani do szerokiej reprezentacji Polski na ten turniej.