piątek, 8 grudnia, 2023
+

  Tylko do 6 października można zgłaszać się na XII Festiwal Piosenek Katarzyny Sobczyk w Tyczynie „O Złotą Różę Małego Księcia”!

  Polecamy

  Justyna Kozłowska
  Justyna Kozłowskahttps://kurierrzeszowski.pl/
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Tyczynie im. Katarzyny Sobczyk zaprasza wszystkich chętnych do udziału w konkursie muzycznym, poświęconemu Katarzynie Sobczyk. Cały festiwal ma długoletnią tradycję oraz historię. W tym roku odbędzie się już po raz dwunasty. Ma on za zadanie popularyzować dorobek artystyczny Katarzyny Sobczyk, ale też dostrzec talent we wszystkich uczestnikach tego muzycznego wydarzenia, czy rozwinąć w nich doświadczenie estradowe. Zgłoszenia na festiwal przyjmowane są do 6 października 2023 roku, z kolei cały konkurs odbędzie się 22 października w siedzibie M-GOK w Tyczynie, na ul. Mickiewicza 1.

  Najpierw zaprezentują się uczestnicy w wieku od  10 do 15 lat, a potem od 16 roku wzwyż. Wykonawcy zaprezentują dwie piosenki polskie z lat 60-tych, 70-tych oraz 80-tych, w tym jedną z repertuaru Katarzyny Sobczyk. Jak się zgłosić?  Swoją chęć uczestnictwa w festiwalu należy przesłać drogą mailową, tradycyjną (pocztową) lub pojawić się osobiście. Gwiazdą wieczoru będzie zespół The Fox Cats.

  Powołane jury po wysłuchaniu wszystkich uczestników festiwalu przyzna statuetki – Złotą Różę Małego Księcia w I i II kategorii wiekowej oraz nagrody finansowe, rzeczowe i wyróżnienia. Dla wszystkich przygotowane zostaną pamiątkowe dyplomy. Nagrody otrzymają zwycięzcy w tym samym dniu, po przesłuchaniach. Więcej informacji organizacyjnych otrzymają uczestnicy drogą telefoniczną lub mailem po 15 października 2023 roku.

  Więcej informacji znajduje się na stronie internetowej: https://mgoktyczyn.pl/xii-festiwal-piosenek-katarzyny-sobczyk-o-zlota-roze-malego-ksiecia-regulamin-i-karta-zgloszenia/?fbclid=IwAR269rTnIj6w_ylJA_AsPfnzY5YzQ7yp6cv0Y5svSS-FpSr8MTSyS2EsKfw

  .

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com