sobota, 30 września, 2023
+

  W najbliższą środę odbędzie się popołudnie z planszówką w jednej z rzeszowskich bibliotek, na ul. Krzyżanowskiego!

  Polecamy

  Justyna Kozłowska
  Justyna Kozłowskahttps://kurierrzeszowski.pl/
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Wybierz się już w przyszłą środę, 20 września 2023 roku, w godzinach od 16:00 do 18:00, aby trochę rozerwać się na początek roku szkolnego, odstresować i wspaniale, ciekawie, przede wszystkim kreatywnie spędzić czas wolny, a dokładniej wolne popołudnie i wieczór. W planszówki można będzie pograć w Rzeszowie, w bibliotece na ul. Krzyżanowskiego 6, (Filia numer 3 Wojewódzkiej i Miejskiej Biblioteki Publicznej). Koniecznie zabierz ze sobą znajomych, albo wpadnij sam – może poznasz kogoś? Organizatorzy zapowiadają przednią zabawę. Wstęp na wszystkie gry jest darmowy, bezpłatny i nie trzeba się wcześniej rejestrować.

  Gry  planszowe mają wiele zalet. Oto kilka powodów, dla których warto grać w nie:

  Rozwijają umiejętności społeczne – gry planszowe zachęcają do komunikacji, współpracy i rywalizacji z innymi graczami, co pomaga w budowaniu relacji i rozwoju umiejętności interpersonalnych. Ćwiczą umysł – gry planszowe wymagają strategicznego myślenia, rozwiązywania problemów i planowania, co sprzyja rozwijaniu umiejętności logicznego myślenia. Rozrywka dla wszystkich – istnieje wiele różnych gier planszowych, dopasowanych do różnych grup wiekowych i zainteresowań, co oznacza, że każdy może znaleźć coś dla siebie. Wzmacniają więzi rodzinne – gry planszowe to doskonały sposób na spędzanie czasu z rodziną i przyjaciółmi, tworząc wspólne wspomnienia i zabawę.

  Uczą cierpliwości i zarządzania czasem – niektóre gry planszowe mogą być wyzwaniami czasowymi, co uczy organizacji i cierpliwości. Oferują odskocznię od technologii – w świecie pełnym elektroniki, gry planszowe pozwalają na oderwanie się od ekranów i prawdziwy kontakt twarzą w twarz. Edukacja i nauka – wiele gier planszowych ma elementy edukacyjne, co pozwala na naukę nowych rzeczy w przyjemny sposób.

  Warto pamiętać, że gra planszowa to nie tylko rozrywka, ale także okazja do nauki, zabawy i budowania relacji z innymi ludźmi.

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com