niedziela, 21 kwietnia, 2024
spot_img
+

  Przed nami wrześniowe targi pracy oraz budownictwa, wnętrz i ogrodów w jednym czasie, na Hali Podpromie!

  Polecamy

  Justyna Kozłowska
  Justyna Kozłowskahttps://kurierrzeszowski.pl/
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Zbliża się jedno z ważniejszych wydarzeń na Podkarpaciu, które za każdym razem gromadzi tłumy nie tylko rzeszowian, ale też mieszkańców pobliskich miejscowości oraz okolic. To będzie już 27 edycja Targów Budownictwa, Wnętrz i Ogrodów, które odbędą się na Hali na Podpromiu w dniach od 16 września, od godziny 10:00 do 17 września. Bardzo podobnie, targi będą ze sobą połączone i w tym samym czasie oraz miejscu odbędzie się 17 edycja Europejskich Targów Pracy. Warto wpaść, szczególnie jeśli szukasz obecnie pracy, albo chcesz zakupić jakieś piękne dekoracje do swojego mieszkania oraz ogrodu i w ogóle do domu!

  Targi budownictwa, wnętrz i ogrodów

  Pod dachem rzeszowskiej Hali PODPROMIE i dodatkowo na terenach zewnętrznych swoje oferty zaprezentują m.in.: producenci i dystrybutorzy materiałów budowlanych, wykończeniowych, instalacyjnych, mebli, elementów wyposażenia wnętrz, biura nieruchomości, deweloperzy. Firmy oferujące nowoczesne rozwiązania w ramach odnawialnych źródeł energii, pompy ciepła, systemy ociepleń jak również ekonomiczne domy modułowe.

  Targi pracy

  Organizatorzy zapraszają na 17 edycję Europejskich Targów Pracy w Rzeszowie. Wydarzenie ma charakter międzynarodowy. Uczestnictwo w Work Expo to doskonała możliwość do zrozumienia lokalnego rynku pracy, przeanalizowanie ofert i oczekiwań potencjalnego pracodawcy. Zadbaj o swoją karierę i bądź obecny podczas najbliższego wydarzenia. Spotkaj najlepszych pracodawców z naszego regionu!

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com