środa, 19 czerwca, 2024
spot_img
+

  Rowerowa impreza – BIKE FESTIVAL z akrobacjami i zawodami zrzeszy już w ten piątek i sobotę fanów kolarstwa. Zapraszamy!

  Polecamy

  Justyna Kozłowska
  Justyna Kozłowskahttps://kurierrzeszowski.pl/
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Nie przegap wyjątkowej, rowerowej imprezy, która zrzeszy szczególnie fanów oraz miłośników kolarstwa, czyli jazdy na rowerze. W programie przewidziane są  zawody rowerowe – na specjalnym torze na osiedlu Baranówka, zawody na rowerach dla dzieci na rzeszowskich Bulwarach oraz rowerowe akrobacje tym razem przy hali Podpromie. Ten dwudniowy festiwal startuje 4 sierpnia, w piątek i kończy się 5 sierpnia – w sobotę. Imprezie będzie towarzyszyła wspaniała muzyka, konkursy z nagrodami, spikerzy oraz goście specjalni a także spora dawka wspaniałej, rowerowej energii!

  Ta 3. edycja rowerowych rozgrywek zorganizowana jest przez Rzeszowski Klub Sportowy SPORT-PARTNER. Klub zajmuje się propagowaniem kolarstwa, organizowaniem podobnych imprez oraz ogólnym promowaniem aktywności fizycznej.

  Poznaj dokładny program tej dwudniowej imprezy!

  DZIEŃ 1 – 4 SIERPIEŃ (PIĄTEK)

  ul. Brydaka 11 (os. Baranówka)

  PUMPTRACK RACE – to zawody w jeździe na czas na przygotowanym torze. W rozgrywkach tych wziąć udział mogą dzieci, młodzież, dorośli. Wszyscy miłośnicy takiej jazdy na rowerze będą walczyli o nagrody, ale najważniejsza zawsze jest dobra zabawa. Uwaga – w rozgrywkach może wziąć udział tylko 100 uczestników. Każdy może przyjść i pokibicować.  

  16:00 – 18:00 Zapisy

  16:00 – 18:30 Treningi

  18:30 – 20:30 Zawody

  20:30 – 21:00 Dekoracja 

  DZIEŃ 2 – 5 SIERPIEŃ (SOBOTA)

  Bulwary nad Wisłokiem

  InPost KIDS Race to rywalizacja rowerowa przeznaczona dla dzieci do 12 roku życia. Odbędzie się przy scenie na rzeszowskich Bulwarach. Najmłodsi będą mieli okazję przejechać się kilkoma zróżnicowanymi trasami, a o zwycięstwie będzie decydować czas jazdy małych uczestników konkursu. Dla każdego przewidziane są nagrody w postaci medalu, a dla najlepszych trzech młodych kolarzy czeka statuetka, wręczona podczas ceremonii dekoracji. W tej kategorii może wziąć udział maksymalnie 150 dzieci.

  10:00 – 12:00 Zapisy

  12:30 – 14:00 Zawody

  14:30 – 15:00 Dekoracja

  DZIEŃ 2 – 5 SIERPIEŃ (SOBOTA)

  Dirt Park przy hali Podpromie to akrobacje rowerowe dla tych starszych uczestników. Wcześniej, w poprzednich edycjach odbywały się na rzeszowskim Rynku, w tym roku odbywać się będą w innym miejscu. Są to ogólnopolskie zawody, które zgromadzą najlepszych rowerowych akrobatów z całej Polski. Gościem specjalnym i jednocześnie jednym z sędziów zawodów będzie Dawid Godziek – czołowy zawodnik na świecie, zarówno BMX jak i MTB Freestyle. Rozgrywki te odbędą się z podziałem na kategorie PRO i Amator. Zapisów można dokonywać na stronie Festiwalu – https://www.rzeszowbikefestival.pl/program/. Do wygrania są nagrody pieniężne, nawet 2 tys. zł! Oprócz tego zawodnicy będą rywalizować w kategoriach Best Trick, czyli najlepsza sztuczka oraz Bunny Hop Contest – czyli skok nad tyczką.

  12:00 – 14:00 Zapisy i odbiór pakietów startowych

  12:30 – 16:00 Treningi

  16:30 – 18:00 Oficjalne przejazdy

  18:00 – 18:30 Finałowe przejazdy

  18:30 – 19:00 Best Trick

  19:00 – 19:30 Dekoracja

  19:30 – 20:00 Bunny Hop Contest

  Serdecznie zapraszamy!

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com