piątek, 8 grudnia, 2023
+

  Wojewoda Podkarpacki wręczyła odznaczenia państwowe

  Polecamy

  Krzysztof Gałkowski
  Krzysztof Gałkowski
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  We wtorek 25 lipca odbyła się uroczystość wręczenia odznaczeń państwowych w siedzibie Podkarpackiego Urzędu Wojewódzkiego. W trakcie ceremonii uhonorowano wielu zasłużonych obywateli, nadając im różnorodne odznaczenia. Aktu dekoracji dokonała wojewoda podkarpacki Ewa Leniart.


  Wśród wręczonych odznaczeń znalazł się Złoty Krzyż Zasługi, Medal za Długoletnią Służbę, Medal Stulecia Odzyskanej Niepodległości, Medal Pro Bono Poloniae oraz Odznaki Honorowe za Zasługi dla Samorządu Terytorialnego. To wyjątkowe wyróżnienia, które dowodzą uznania i szacunku dla tych, którzy poświęcili swoje życie i pracę dla dobra kraju oraz społeczności lokalnych.

  fot. Podkarpacki Urząd Wojewódzki

  To dla mnie wielki zaszczyt gdyż w imieniu najwyższych władz państwowych mogłam dokonać aktu dekoracji osób, które w sposób bardzo szczególny zasłużyły się Rzeczpospolitej i naszemu regionowi. To dla mnie wielki zaszczyt gdyż w imieniu najwyższych władz państwowych mogłam dokonać aktu dekoracji osób, które w sposób bardzo szczególny zasłużyły się Rzeczpospolitej i naszemu regionowi.

  Ewa Leniart, wojewoda podkarpacki

  W uroczystości uczestniczyli wybitni goście, w tym poseł na Sejm RP Teresa Pamuła, członek zarządu województwa podkarpackiego Stanisław Kruczek, wiceprzewodniczący sejmiku województwa Jerzy Cypryś, Czesław Łączak oraz bliscy i współpracownicy odznaczonych. To ważna okazja, podczas której społeczność mogła okazać swoje wdzięczność za trud i poświęcenie tych zasłużonych obywateli.

  Dekoracje państwowe są nie tylko uznaniem dla odznaczonych, ale również inspiracją i wzorem dla innych, motywując do zaangażowania i pracy na rzecz dobra wspólnoty. Wszyscy obecni na uroczystości mogli poczuć ducha jedności i wspólnoty, której fundamentem jest szacunek dla innych i gotowość do służby dla kraju i społeczeństwa.

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com