czwartek, 18 lipca, 2024
+

  Konfederacja zaprezentowała liderów w okręgach wyborczych na Podkarpaciu

  Polecamy

  Krzysztof Gałkowski
  Krzysztof Gałkowski
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  We wtorek 18 lipca na rzezowskim Rynku zostali zaprezentowani liderzy Konfederacji w wyborach parlamentarnych w województwie podkarpackim.

  W okręgu 23 to rzeszowsko – tarnobrzeska lista z pierwszego miejsca w tym okręgu kandydował będzie Grzegorz Braun. Z drugiej pozycji wystartuje lider Ruchu Narodowego na Podkarpaciu. Pierwszą trójkę zamyka Michał Połuboczek.

  W okręgu 22 przemysko-krośnieńskim liderem listy jest prof. Andrzej Zapałowski wykładowca akademicki Uniwersytetu Rzeszowskiego. Miejsce numer 2. przypada Adamowi Berkowiczowi, a na trzeciej pozycji Wiesław Sowiński.

  Politycy Konfederacji liczą na dużą liczbę uzyskanych mandatów z województwa Podkarpackiego. Mówi się, że z naszego regionu można liczyć na 5 przyszłych posłów. Przewidywane są 3 mandaty w Okręgu 23 i 2 mandaty w 22. Liderzy Konfederacji na spotkaniu na rzeszowskim rynku liczą na wysoki wynik swojego ugrupowania na Podkarpaciu. Gdzie ta partia cieszy się dużą popularnością i zaufaniem.

  Konfederacja prezentuje program o nazwie Konstytucja Wolności. Gdzie przedstwiono 9 najważniejszych punktów, rozwiązania dla Polski i Polaków, aby w Polsce liczyli się Polacy, młode pokolenie, służba zdrowia, seniorzy.

  Konfederacja chce poprawić poziom szkół wprowadzając bon edukacyjny. Zabezpieczyć granicę, zabezpieczyć bezpieczeństwo żywieniowe. Dodatkowo chcą wprowadzić asertywną politykę w Unii Europejskiej.

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com