środa, 17 kwietnia, 2024
spot_img
+

  Zaufaj nowoczesnej marce – sieci myjni samochodowych Olea i zostań jej właścicielem w swojej okolicy!

  Polecamy

  Justyna Kozłowska
  Justyna Kozłowskahttps://kurierrzeszowski.pl/
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Olea to sieć myjni samochodowych, które są bardzo popularne w Stanach Zjednoczonych, Azji oraz w krajach należących do Unii Europejskiej. Znajdują się w wielu miejscach na całym świecie. Myjnie Olea idealnie wypełnią lukę na rynku między samoobsługowym ręcznym, a automatycznym myciem pojazdów oraz świetnie wyglądają.

  Rynek motoryzacyjny bardzo mocno zmienia się w ostatnich latach. Coraz większą popularnością cieszą się zautomatyzowane projekty, które generują duże zyski, przy niskim nakładzie pracy. Podobnie myjnie Olea różnią się od innych tego typu rozwiązań zaawansowaną technologią i automatyzacją, co sprawia, że warto postawić na tę markę i zostać jej właścicielem. To również świetna okazja do rozwoju swojego aktualnego biznesu, ponieważ Olea może świetnie podnieść rentowność stacji benzynowych, punktów parkingowych oraz innych miejsc komunikacyjnych.

  Czym więc myjnia Olea różni się od innych i dlaczego warto na nią postawić i zostać jej właścicielem?

  Produkowane myjnie posiadają inteligentne zautomatyzowane procesy mycia wraz z czujnikami ultradźwiękowymi. Są wyposażone w zbiorniki nawet do ośmiu detergentów w płynie oraz w proszku, do tego wszystkiego w środek czyszczący z twardą pianą, wzbogacony powietrzem, spryskiwacze podwozi i nadkoli, razem z funkcją suszenia powietrzem bez zacieków. Do tego nie musisz wychodzić z auta podczas całego procesu czyszczenia Twojego samochodu. Myjnie Olea są więc bardzo wygodne, idealnie czyszczą każdy pojazd, klient nie przepłaca a nawet się wzbogaca, inwestycja opłaca się właścicielowi, a ty oszczędzasz czas mycia, pieniądze oraz masz do tego wszystkiego gwarancję, że twój samochód w żaden sposób się nie zniszczy! Czego chcieć więcej?

  Wykonywaniem Olea zajmuje się firma, która jest największym chińskim producentem myjni samochodowych. Jednocześnie obecnie marka ta jest zaliczana do jednych z tych firm, które najprężniej rozwijają się na rynku.

  Jak dokładnie działa myjnia?

  W zależności od programu, inteligentny system umyje twoje auto w zaledwie kilka minut. Na każdy proces taki jak: aktywna piana, wosk, szampon, spłukiwanie i wiele innych, Olea potrzebuje zaledwie jedną minutę. Potwierdzona, najlepsza elektronika w całej Europie,  możliwość zapłacenia za usługi czyszczenia żetonem, gotówką oraz kartą płatniczą. Technologia, którą można łatwo zintegrować ze stacjami benzynowymi, salonami samochodowymi, starymi budynkami myjni samochodowych, pustymi halami, a nawet myjniami samoobsługowymi działającymi z przestarzałą technologią, można ją również zintegrować z  automatycznie sterowanymi drzwiami myjni,  to tylko niektóre funkcje, które posiada ta nowoczesna myjnia.

  Do tego myjnia ma wbudowaną samodzielną możliwość zarządzania programami oraz podprocesami, które działają, myjąc auto w różnorodny sposób oczywiście wykorzystując innowacyjną technikę. Myjnia poza tym posiada: ultradźwiękowe oraz laserowe systemy detekcji, ekstremalnie mocne suszenie powietrzem, po całym zabiegu czyszczenia auta. Każdy użytkownik swojego auta może samodzielnie dobierać dowolny program czyszczenia.

  Dla kogo inwestycja w myjnie Olea? 

  Dla tych, którzy szukają inwestycyjnej możliwości o niskim ryzyku.  Z długoterminowym wsparciem gwarancyjnym do 10 lat oraz pełnym wsparciem ze strony dostawcy. Jest to dobry pomysł na pierwszy biznes. Dla osób, które chcą osiągać ponadprzeciętne zyski przy większej ilości wolnego czasu. Myjnie Olea można uruchomić jako nową firmę lub na wynajmowanej powierzchni. To doskonały sposób dla tych którzy już świadczą usługi na dużym konkurencyjnym rynku. Dzięki dostępowi do nowej technologii są w stanie odświeżyć i zmodernizować już posiadaną technologię. Posiadanie myjni Olea to doskonały pomysł dla firm zajmujących się detailingiem. Automatyzacja myjni Olea pozwala na zwiększenie wydajności i zmniejszenie kosztów przy nakładaniu chemii na karoserię samochodów. 

  Zautomatyzowana myjnia samochodowa Olea to nic innego jak zamiana dotychczas powolnego i kosztownego czyszczenia w przewidywalny i policzalny proces. Dostarczając do 8 samochodów umytych w najwyższej jakości co godzinę. 

  Dlaczego warto wybrać technologię Olea jeśli miałbyś to ty zbudować myjnię samochodową? Podobna kwota inwestycji, większy zakres usług, wygodniejsze mycie w przystępnej cenie oraz wybór, który zapewnia najwięcej korzyści w porównaniu z konkurencją. 

  Jeśli twoja dotychczasowa myjnia na godzinę obsługuje mniej niż 5 samochodów to czas na automatyzacje. Jeśli mycie samochodu trwa więcej niż 8 minut czas zautomatyzować czyszczenie zewnętrzne. Jeśli koszt mycia jednego auta to koszt od 6 do 8 złotych to czas zautomatyzować czyszczenie. Jeśli nie jesteś pewien, czy twoja obecna myjnia jest opłacalna to czas na zautomatyzowanie czyszczenia zewnętrznego. 

  System myjni Olea to niskie koszty eksploatacji co za tym idzie szybki zwrot zainwestowanych pieniędzy. Dzięki niskim i przewidywanym kosztom ogólnym technologia mycia Olea działa z minimalnym zyskiem na poziomie 61%. Można więc liczyć na średni zwrot w zaledwie 2 lata dla zintegrowanej maszyny. Ewentualnie w przypadku zupełnie nowej myjni 3-4 lat.

  Dlaczego Olea? Stawiaj na nową technologię! 

  Jest to technologia która może być eksploatowana przy niskich kosztach ogólnych, w której nie ma gazu ani elektrycznego podgrzewania wody. Można obliczyć i zaplanować z ponadprzeciętny zysk brutto około 60%, ze średnim zwrotem inwestycji w 3-4 lata. 

  Technologia Olea to unikalna specyfikacja, która pozwala nam na wyprodukowanie i ustawienie maszyn dostosowanych do Państwa potrzeb z indywidualnymi ustawieniami i parametrami. Oprócz technologii Olea oferuje również przemysłową, najwyższej jakości dodatkową inżynierię mechaniczną związaną z czyszczeniem zewnętrznym i wewnętrznym samochodu/ odkurzaczem, środkami do czyszczenia tapicerki. Technologia Olea to oszczędność wody poprzez wyposażenie w wydajny system recyrkulacji wody. System może zwracać 60% zużytej wody czyszczącej dzięki czemu może być wykorzystana bardziej ekonomicznie. 

  Wszystkie usługi, jakich można oczekiwać od najnowocześniejszych myjni samoobsługowych i automatycznych. Technologia Olea czyści w sposób samoobsługowy i automatyczny, dzięki czemu nie trzeba wysiadać ani dotykać samochodu. Sprząta za nas inteligentny robot z czujnikami ultradźwiękowymi Olea. Jest wyposażona w zbiorniki nawet do ośmiu detergentów w płynie oraz w proszku, do tego wszystkiego w środek czyszczący z twardą pianą wzbogacony powietrzem, spryskiwacze podwozia i nadkoli oraz suszenie powietrzem bez zacieków. 

  Opcja programowania sezonowego, w celu osiągnięcia maksymalnej wydajności, używając do tego zdalnego sterowania. W skuteczny i szybki sposób, może wyczyścić samochód w mniej niż 1 minutę na program!

  fot. Materiały Olea

  Czyszczenie podwozia i nadkoli przy niskim i wysokim ciśnieniu, a także osuszanie powietrzem z regulowaną wydajnością 

  System myjni Olea dzięki swojej nowoczesności może być zainstalowany lub dodany do istniejącego budynku oraz może być skutecznie połączony z inną technologią myjni samochodowych. 3-letnia gwarancja fabryczna z możliwością przedłużenia do 10 lat dzięki Olea Qualifed Warrnty Support Plus.

  Dlaczego warto?

  Olea stanowi dzisiaj najlepszą pod względem technologicznym markę na rynku, szczególnie zagranicznym, ale może wkrótce też polskim, wśród punktów, w których każdy posiadacz auta może idealnie wyczyścić swój samochód. Mimo tego, że marka ta nie jest jeszcze tak dobrze znana w naszym kraju, powoli inwestorzy zaczynają ufać jej niezawodności, zaawansowanej technice oraz innowacyjności. Marka Olea cieszy się przede wszystkim dobrymi opiniami wśród klientów na całym świecie. Olea to nie tylko zadowoleni użytkownicy. To także usatysfakcjonowani inwestorzy, którzy zdecydowali się kupić, prowadzić, w końcu zarządzać taką myjnią w swoim mieście czy miejscowości, a teraz polecają ją innym. Teraz czas na Polskę! Olea pomaga w stworzeniu takiej myjni każdemu przyszłemu jej właścicielowi od początku – od zaplanowania miejsca, ilości stanowisk, doborze odpowiednich programów, czy też samego planu jej budowy, do końca wdrożenia i marketingu.

  Artykuł partnera

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com