1,7 C
Rzeszów
wtorek, 31 stycznia, 2023
+

  Warsztaty psychologiczno-coachingowe dla młodzieży o tym, jak uporać się ze szkolnym stresem oraz podnieść swoją motywację do działania

  Polecamy

  Justyna Kozłowska
  Justyna Kozłowskahttps://kurierrzeszowski.pl/
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Bezpłatne warsztaty psychologiczno-coachingowe dla młodzieży, odbędą się w sobotę 4 lutego 2023 roku w godzinach 10:00-18:00 w Rzeszowskim Domu Kultury filia Staromieście przy ul. Staromiejskiej 43a.

  Warsztaty psychologiczno-coachingowe dla młodzieży będą dotyczyły tematów: jak skutecznie radzić sobie ze stresem, nabrać pewności siebie, poczucia własnej wartości. Prowadzone przez Łukasza Banacha – wykwalifikowanego psychologa klinicznego.

  Żyjesz pod ciągłą presją? Towarzyszy Ci niepokój? Stres przed maturą lub kolejnym sprawdzianem odbiera Ci efektywność i staje się nie do zniesienia? Motywacja do działania i pewności siebie spada? Te warsztaty pomogą uporać się z tymi problemami, celują prosto w stres, który po warsztatach już nigdy nie będzie taki sam.

  Warsztaty skierowane są do młodzieży w wieku 14-19 lat. Zapisy prowadzone są do dnia 2 lutego 2023 roku pod numerem telefonu 515 409 262, od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-16:00. Liczba miejsc jest ograniczona.

  Działanie realizowane przy wsparciu Funduszu Narodów Zjednoczonych na Rzecz Dzieci (UNICEF).

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com