piątek, 1 grudnia, 2023
+

  „Z misyjną pomocą dla ubogich kameruńskich dzieci”- pod takim hasłem odbędzie się koncert kolęd, pastorałek i piosenek świątecznych w Woli Raniżowskiej

  Polecamy

  Justyna Kozłowska
  Justyna Kozłowskahttps://kurierrzeszowski.pl/
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  22 stycznia bieżącego roku (niedziela) o godz. 12.00 w kościele pw. Świętego Wojciecha w Woli Raniżowskiej odbędzie się Charytatywny Koncert Kolęd i Pastorałek „Z misyjną pomocą dla ubogich kameruńskich dzieci” pod honorowym patronatem Jego Ekscelencji Księdza Biskupa Jana Ozgi, który pochodzi z Woli Raniżowskiej a obecnie przebywa na misjach we wschodnim Kamerunie.

  W uroczystym koncercie wystąpią laureaci XI Międzygminnego Konkursu Kolęd i Pastorałek w Raniżowie, grupa wokalno-instrumentalna Kolorowe Nutki pod przewodnictwem Izabelli Ozgi oraz instrumentaliści.

  Uczestnicy koncertu przypomną nam piękne staropolskie kolędy i pastorałki a także bardziej współczesne piosenki świąteczne. Będą wykonania indywidualne, solowe oraz grupowe z wykorzystaniem różnych instrumentów muzycznych, skrzypiec, gitary, fletu poprzecznego, keyboardu, akordeonu, trąbki i saksofonu.

  Organizatorem koncertu jest Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Raniżowie oraz Parafia pw. Świętego Wojciecha w Woli Raniżowskiej.

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com