poniedziałek, 4 grudnia, 2023
+

  Już w najbliższą sobotę odbędzie się koncert charytatywny  „Serca Sercom” połączony ze zbiórką pieniędzy na szczytny cel. Sprawdź szczegóły!

  Polecamy

  Justyna Kozłowska
  Justyna Kozłowskahttps://kurierrzeszowski.pl/
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Instytut Teologiczno-Pastoralny serdecznie zaprasza na koncert charytatywny pod hasłem „Serca Sercom”, który odbędzie się już w nadchodzącą sobotę – 7 stycznia o godzinie 18:00 w Rzeszowie, przy ul. Witolda 11a, naprzeciwko Biedronki na Słocinie w Instytucie im. św. Józefa Sebastiana Pelczara. Wszystkie zebrane pieniądze trafią do podopiecznych Domu Dziecka w Strzyżowie. Uczestnicy koncertu będą mieli wspaniałą okazję posłuchać kolęd i pastorałek, prezentowanych i śpiewanych przez zespół Grzane Wino razem z lokalnymi dziennikarzami oraz aktorami rzeszowskich teatrów.

  Sam pomysł zorganizowania takiego kolędowania wyszedł od dziennikarzy TVP3 Rzeszów. Impreza jest organizowana cyklicznie, a co roku do instytutu zapraszani są właśnie lokalni dziennikarze mediów oraz aktorzy teatrów.

  W tym roku zbierane będą pieniądze na wyjazd dzieci do Energy Landii. Weź udział w koncercie, wesprzyj finansowo wychowanków i spełnij ich marzenia!

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com