środa, 17 kwietnia, 2024
spot_img
+

  To już 9. edycja akcji Kolacja Marzeń z Fundacją Mam Marzenie. Wylicytuj kolację z ulubioną gwiazdą i spełnij marzenia chorych dzieci!

  Polecamy

  Justyna Kozłowska
  Justyna Kozłowskahttps://kurierrzeszowski.pl/
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Fundacja Mam Marzenie i Allegro po raz dziewiąty organizują „Kolację Marzeń”. Każdy może wesprzeć ogólnopolską akcję licytując kolację z gwiazdą lub wpłacając datek na stronie: Allegro (Więcej informacji o akcji www.kolacjamarzen.pl) od 2 do 22 grudnia 2022 roku. Dochód z akcji w całości zostanie przeznaczony na realizację marzeń podopiecznych Fundacji.

  Środki uzyskane z licytacji i cegiełek dziewiątej edycji akcji pozwolą spełnić marzenia dzieci cierpiących na choroby zagrażające ich życiu. Dzięki temu przeżyją niezapomniany czas i choć na chwilę zapomną o cierpieniu, z którym borykają się na co dzień. Dziecięcy podopieczni Fundacji marzą o zabawkach, laptopach, spotkaniach ze swoimi idolami, a także o podróżach w odległe zakątki świata.

  W tym roku inicjatywę, ponownie odbywającą się na platformie Allegro Charytatywni, wsparło aż 50 znanych osób i 22 restauracje. Poza standardowymi kolacjami z gwiazdami, do wylicytowania będzie również spotkanie online z Omeną Mensah i Rafałem Brzoską, a także spotkanie z całym zespołem Happysad w restauracji, którą sami wybiorą. Licytacje kolacji odbędą się w dwóch etapach.

  Pierwszy etap startuje 2 grudnia 2022 r. o godzinie 20.00 i potrwa do 12 grudnia 2022 r. do godziny 20.00. Wtedy też odbędą się licytacje kolacji, między innymi z takimi gwiazdami, jak: Aleksander Sikora, Arek Kłusowski, Barbara Kurdej-Szatan, Beata Pawlikowska, Chris Cugowski, Dorota Wellman, Ewa Drzyzga, Ewa Gawryluk, Ida Nowakowska, Izabela Trojanowska, Małgorzata Kożuchowska, Marta Manowska, Rafał Maserak, Agnieszka Dygant, Aleksandra Kwaśniewska, Andrzej Garbowski, Ewa Wachowicz, Grzegorz Hyży, zespół Happysad, Joanna Jabłczyńska, Magda Gessler, Marta Żmuda-Trzebiatowska, Michał Szpak, czy Wiktoria Gąsiewska.

  Wszystkie kolacje są wyrazem gościnności restauracji, które zgodziły się wesprzeć projekt.

  Dodatkowo, w czasie trwania aukcji, każdy może wesprzeć Fundację Mam Marzenie poprzez zakup cegiełki o nominale 20 złotych, co jednocześnie uprawnia do wzięcia udziału w naszym konkursie i wygrania wspaniałej nagrody. Spośród wszystkich osób, które zakupią cegiełkę rozlosowane zostaną:

  • obraz Rafała Olbińskiego „Mam Marzenie”,
  • zestaw kosmetyków od firmy Nova kosmetyki,
  • bluzę Mam Marzenie,
  • pluszową maskotkę,
  • ręcznie wykonanego aniołka,
  • ręcznie wykonaną pluszową maskotkę.

  Fundacja Mam Marzenie:

  Misją Fundacji Mam Marzenie jest spełnianie marzeń dzieci w wieku 3 – 18 lat, cierpiących na choroby zagrażające ich życiu. Przez swoją działalność fundacja chce dostarczać chorym dzieciom i ich rodzinom niezapomnianych wrażeń, które pozwolą choć na chwilę zapomnieć o cierpieniu, wniosą w ich życie radość, siłę do walki z chorobą i nadzieję na przyszłość.

  Fundacja Mam Marzenie powstała w Krakowie 14 czerwca 2003 roku jako niezależna i samodzielna organizacja, skupiająca wyłącznie wolontariuszy.

  Fundacja rozpoczęła działalność w lutym 2004 r. w Krakowie, Warszawie i w Poznaniu. Od 2007 roku działa już na terenie całej Polski i obecnie posiada 16 oddziałów: Białystok, Bydgoszcz, Gorzów Wielkopolski, Katowice, Kielce, Kraków, Lublin, Łódź, Olsztyn, Opole, Poznań, Rzeszów, Szczecin, Trójmiasto, Warszawa i Wrocław.

  Od początku działalności aż do dziś wolontariusze Fundacji Mam Marzenie spełnili 9647 marzeń chorych dzieci.

  Allegro Charytatywni

  Allegro Charytatywni to platforma, która udowadnia, że technologia może rozwiązywać ludzkie problemy. Od 2014 roku łączy zakupy online z dobroczynnością i umożliwia organizacjom charytatywnym skutecznie i na dużą skalę docierać do darczyńców.

  Platforma oparta jest na prostym mechanizmie pomagania, który odpowiada na potrzeby wszystkich zainteresowanych: organizacji dobroczynnych, klientów i sprzedawców. Dzięki serwisowi, organizacje charytatywne mają możliwość prowadzenie zbiórek na ważne dla siebie cele społeczne, a klienci i sprzedawcy mogą licytować i kupować wyjątkowe rzeczy na aukcjach charytatywnych lub wystawiać własne przedmioty na wybrany cel zbiórki. Co ważne, za korzystanie z platformy nie są pobierane żadne opłaty ani prowizja, a całkowity dochód ze wszystkich ofert charytatywnych przekazywany jest na konto organizacji prowadzącej zbiórkę.

  Allegro wspiera akcję charytatywną “Kolacja Marzeń” już od 9 lat. Dzięki milionom Klientów, którzy codziennie odwiedzają platformę i mają wielkie serca do tej pory udało się zebrać ponad 750 tys. zł dla podopiecznych Fundacji Mam Marzenie.

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com