piątek, 1 grudnia, 2023
+

  Dzika karta w Rzeszowskim StartUP MIX dla MyHive

  Polecamy

  Krzysztof Gałkowski
  Krzysztof Gałkowski
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  MyHive na startupowej scenie zaprezentował koncepcję automatycznego ula, wykorzystującego w procesie pozyskiwania miodu autorską technologię mechanicznych ramek oraz grawitacyjnego spływu miodu bezpośrednio do naczynia.

  Listopadowe wydarzenie poza startupowymi inicjatywami było także okazją do rozmów o sztuce w biznesie, do których zaproszone zostały projektantka mody Barbara Olearka oraz mistrz florystyki Małgorzata Szwagiel, jak również do udzielenia wskazówek na temat zabezpieczenia własnej firmy, o czym mówiła pani Jolanta Łukaszewska. Grzegorz Hajduk zaś podzielił się cenną dla przedsiębiorców wiedzą dotyczącą marketingu dla startupów.

  Finałowa gala Rzeszowskiego StartUP MIX odbędzie się w czwartek 8 grudnia o 18 w siedzibie UrbanLab Rzeszów przy ulicy 3 maja 13

  Jury doceniło również dwa pozostałe, prezentowane wczoraj pomysły wręczając wyróżnienia teamom Web100Now oraz Lekabel, które pokazały kolejno: platformę do automatyzacji procesów biznesowych oraz wózek sklepowy z siedziskiem dostosowanym do potrzeb dzieci niepełnosprawnych.

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com