sobota, 9 grudnia, 2023
+

  Piknik rodzinny i integracyjny w ramach Letniego Ogródka Kulturalnego

  Polecamy

  Krzysztof Gałkowski
  Krzysztof Gałkowski
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Działający przy Estradzie Rzeszowskiej w czasie kalendarzowego lata Letni Ogródek Kulturalny W piątek 1 lipca od godziny 14 na placu pod budynkiem siedziby przy ulicy Jagiellońskiej 24 organizują Piknik rodzinny i integracyjny.

  Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 14.00 rodzinnym piknikiem integracyjnym pn. Dzień dobry Добрий деньna. W programie znajdują się m.in. warsztaty gry na ukulele, malowanie toreb, zabawy, animacje i konkursy dla dzieci oraz fotobudka i pyszne lody.

  O godzinie 20.00  natomiast na scenie wystąpi zespół Funkasanki – para artystów grająca downtempo. To „niepoprawni marzyciele, samozwańczy tancerze, pełni dystansu do siebie, wierzący niczym Blues Brothers w muzyczną misję od Boga”. Mają na koncie kilka singli oraz dwie płyty – debiutancką, wydaną własnym nakładem i „Last Call”, która ukazała się pod szyldem labelu MNiN wytwórni Kayax. Zagrali prawie 100 koncertów. Muzyczny styl duetu ewoluował przez lata – od alternatywnego popu, aż po elektronikę z nurtu downtempo, która stała się charakterystycznym, wiodącym brzmieniem.

  Po koncercie będzie można porozmawiać z artystami osobiście podczas afterparty z zespołem w Rzeszowskim Inkubatorze Kultury w budynku Estrady Rzeszowskiej.

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com